perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK OKUMA SİSTEMİ FİYATI

Parmak okuma sistemi, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdüren bir sistemdir. Parmak okuma sistemi fiyatı, oldukça uygun olmasından dolayı her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistem genellikle personel takibi yapmak için tercih edilmektedir. Personel takibinin yanı sıra üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve minibüs takibi yapmak için de tercih edilmektedir. Bu sistemlerde kusursuz geçiş kontrolü yapmanızı sağlayan parmak izi yöntemi kullanılır. Peki, parmak izi nedir? Parmak izi, parmağın uç kısımlarında bulunan ve geçişler esnasında okuma yapabilmeniz için kullanılan izdir. Bu iz, hiçbir insanın parmağında aynı değildir. Bunun yanı sıra hiçbir insanın hiçbir parmağında da benzerlik göstermez. Yani tam anlamıyla kusursuzdur. İşte parmak okuma sisteminin personel takibinde kullanılmasının en büyük nedenlerinden birisi de budur. Personeller birbirleri yerine parmak izi okutamazlar. Böylece de güvenli geçişler kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Parmak okuma sistemi ile personel takip etmek muazzam kolaydır. Personel takip etmek için kullanılan parmak okuma sistemi fiyatı farklılık gösterebilmektedir. Bu sistemlerde öncelikle cihazın personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Bu alanlara konumlandırılan cihazlara daha sonra parmak izi kaydı yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan parmak izi kaydı esnasında parmak izi cihazının personel takip programı ile bağlantısı olması gerekmektedir. Kayıt edilen parmak izleri bilgileri okutmalar esnasında program üzerinde alınmaktadır. Parmak izi kayıtlı olan personel parmak izi okutması yaptığında hızlı ve kolayca geçiş yapılabilecektir. Parmak okuma sistemi kullanım alanlarından bahsedelim. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. İşletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, okullar, askeri alanlar, hava alanları, fabrikalar, alışveriş merkezleri vb. birçok alanda kullanılabilir. Üstelik parmak okuma sistemi ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik verebilmek için cihazları turnikenin üzerine monte etmek gerekmektedir. Böylece parmak izi okutulması sırasında turnike kolları kolayca açılmaktadır. Bu cihazların ekranlarının renkli ve siyah-beyaz olan modelleri bulunmaktadır. Kişilerin geçişleri esnasında kayıt bilgileri, ıd numarası vb. bilgiler de bu ekranlarında görüntülenmektedir.

Parmak okuma sistemi fiyatı da en çok merak uyandıran konulardan bir tanesidir. Parmak okuma sistemi fiyatı, kullanacak olduğunuz parmak izi okuyucu cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden parmak okuma fiyatı için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Peki, bu sistemlerin fiyatları neye göre değişir? Parmak okuma sistemi fiyatı, parmak izi okuyucunun kapasitesine, modeline, geçiş yöntemine vs. göre farklılık gösterir. Cihazların Türkçe sesli olan modellerinin yanı sıra İngilizce sesli modelleri de bulunmaktadır.

 

Parmak okuma sistemi cihazlarının bilgisayar bağlantısı da cihazın modellerine göre farklılık göstermektedir. Genellikle tcp – ıp, usb memory disk ve Rs - 485, Rs – 232 bağlantı şeklini kullanmaktadır. Kullanımları çok basit olan parmak izi okuyucuların bazı modellerinde zil çaldırma özelliği de bulunmaktadır. Zil çaldırma sayesinde mola veya paydos saatlerinde zil çaldırılarak kişilerin toplu bir şekilde hareket etmesi sağlanmaktadır. Parmak okuma sistemlerinde tercih edilen bir diğer cihaz da parmak izli kapı koludur. Parmak izli kapı kolu, kapı kolu gibi olup öncelikle kapılara monte edilmektedir. Bu cihazlara parmak izi kaydının yanı sıra aynı zamanda kart ya da şifre kaydı da yapılabilmektedir. Pil ile çalışmasını sürdüren parmak izi okuma kapı kolu, son 100 geçişte pilin bitmesinin uyarısını vermektedir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizi aramak! Parmak okuma sistemi fiyatını duyunca çok şaşıracaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları