perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ALARMI SİSTEMLERİ

Mağaza alarmı sistemi genel olarak beyaz eşya, market, tekstil vb. alanlarda kullanılabilir. 2 adet antenden oluşan bu sistem alıcı verici mantığında çalışır. İki anten arasından geçen ve sinyali bozan bir etiket algıladığında çalışır. Mağaza alarmı sistemlerinde kullanılan etiketler, sert ve kâğıt etiket olmak üzere ikiye ayrılır sert etiketler tekstil ürünleri dayanıklı tüketim malzemelerinde kullanılırken kâğıt etiketler daha hassas olan ürünlerde kullanılır. Gayet güvenilir olan bu sistem sizin ve ürünlerinizin bir nevi garantisi ve sizi maddi kayıptan kurtaran bir sistemdir. Güvenlik görevlilerinin göremediği hırsızlık olaylarını önlediği ve hırsızlık olaylarının azaldığı görülmüştür. Oldukça basit bir kurulumu olan sistem sadece şebeke elektriğine ihtiyaç duyar. 1.5 metreye kadar rahatlıkla kurulabilir.

Mağaza alarmı sistemleri, mağazalardaki ürünlerin hırsızlığa karşı korunmasını sağlar. Tekstil, market, elektronik ve neredeyse artık tüm mağazalarda kullanılan bu sistemi %100 efektif çalışır. Mağaza giriş çıkış kapısının yanına Radyo frekansı (RF) mağaza alarmı anteni veya Akusto manyetik (AM) mağaza alarmı anteni montajı yapılır. Ürün güvenlik antenleri şeffaf pleksiden imal edilebildiği gibi alüminyumdan da tercih edilebilir. Ürünlerin üzerinde kağıt etiket, R50, round, golf yahut designer etiket sabitlenir. Sabitlenen bu etiketler zorlama ile sökülemez. Sert plastik etiketleri mıknatıslı sökücüler, kağıt etiketleri ise etiket öldürücü (deactivitör) sayesinde etkisiz hale getirilebilir. Mağaza alarmı sistemleri, pek çok farklı ürün satışı gerçekleştiren mağazada kullanılabilmektedir. Giysi mağazası, ayakkabı mağazası, marketler, elektronik eşya satan mağazalar… Hangi mağazada tercih edeceğiniz hiç önemli değildir. Tüm mağazalarda aynı güven ile çalışacaktır. Mağazalarda kullanılacak mağaza alarmı etiketi antenleri gövdelerinde kullanılan malzemeler ve özellikleri ile farklı modellerde kullanıcılarımızın tercihlerine sunulmaktadır. Alüminyum & plastik veya plexi & plastik gövdeleri ile ayrılırlar. Standartlarında yalnızca sesli uyarı vererek mağaza görevlilerini bilgilendiren antenlere ek olarak ışıklı uyarı veren modeller eklenmiştir.  Mağaza alarmı sistemi kullanılmadan önce mağazalarda çalınan ürünlerden akşamları mağaza kapandıktan sonraki sayım sırasında haberdar olunabiliyordu. Bu da çalıntı ürünlere ayrı bütçe ayrılması gerekliliğini doğuruyordu. Bu olaylardan yüzünden pek çok mağazanın iflas eşiğine gelmesi ile birlikte de mağaza ürün güvenlik sistemleri daha sık kullanılmaya başlandı. 

MAĞAZA ALARMI SİSTEMLERİ FİYATLARI

100.000 memnun müşteri referansıyla sektöründe açık ara önde olan firmamız SENSITIVE mağaza alarmı sistemlerinin Türkiye Distribütörüdür. Belirleyeceğiniz modeller ile alakalı bizimle irtibata geçip fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Mağaza alarmı kağıt etiketlerin adetleri kapıda kullanılan anten adetleri ve kullanılan sert etiket adetlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu ürünlerle ilgili detaylı bilgi için 0850 811 80 00 destek hattımızı arayarak fiyatlar ve modellerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları