perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Devriye Tom Kalemi Fiyatları: Ekonomik ve Güvenilir Çözümler!

Bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları, satışını yapmakta olduğumuz farklı tüm modellerimizde oldukça uygundur. Ancak bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları hakkında net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerinde, bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları değişecektir. Perguard LCD bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları, Perguard bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları, guardx bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları ve Guard Tour bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları birbirinden farklıdır. Bu yüzden bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları almak için öncelikle tercih edecek olduğunuz sistemi belirlemeniz gerekmektedir.

Tüm bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları firmamızda oldukça uygun olup bu kalemlerin, bir sistemin parçası olarak kullanılması gerekmektedir. Aksi halde pek bir anlam ifade etmeyeceklerdir. Kullanılacak olan farklı model bekçi devriye tur sistemlerinin tamamı, aynı amaç doğrultusunda kullanılır ve kullanım biçimleri de aynıdır. Bu sistemleri; bekçi tanıtım kartı, bekçi takip programı, uygun bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatlarına sahip olan bekçi kalemi, tur kontrol noktaları ve aktarım yuvası oluşturmaktadır. Sistemi aktif olarak kullanabilmek için öncelikle tur kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Tur kontrol noktaları montajı yapılırken, bu alanların manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, frekansı bozabilmektedir. Bekçiler, bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan kalemlerini daha sonra ilk kontrol noktasından başlayarak, son kontrol noktasına kadar okutma yaparlar. Kalemlerin okutulması için kalemlerin sadece beş ile yedi santimetrelik mesafelerden kontrol noktalarına gösterilmesi yeterli olmaktadır. Titreşimli olarak uyarı veren kalemlerin okuma yaptığı da titreşimleri sayesinde anlaşılabilecektir.

Son kontrol noktasına kalemlerin okutulması ile birlikte tur tamamlanmış olur. Tabi ki tura başlamadan önce bekçilerin, bekçi tanıtım kartlarını okutarak tura çıkmaları gerekmektedir. Böylece kimin tur çıktığı ve vukuat anında kimin görevli olduğu da bilinebilecektir. Bekçi tur kontrol noktalarından alınan bilgilerin, bekçi takip programına aktarılabilmesi için kalemlerin tur tamamlanması ile birlikte aktarım yuvasına konması gerekmektedir. Aktarım yuvasına konulan kalemlerin içerisindeki tüm bilgiler, bekçi takip programına aktarıldığında, rapor haline getirilmektedir. Hangi bekçinin, hangi kontrol noktasında, saat yer aldığı da bu sayede bilinebilir. Böylece herhangi bir olay anında kimin görevli olduğunu koalyca bilebilirsiniz.

Bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları uygunluğuna sahip kalemlerden alınan bilgiler ile oluşturulan raporların dilerseniz çıktısını alabilirsiniz. İsterseniz de yedekleriyle birlikte program üzerinde saklayabilirsiniz. Kalemin ilk kullanılmaya başlanmasından itibaren olan tüm raporlar, saklanabilmektedir. Üstelik bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları uygunluğuna sahip kalemlerimiz suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda da kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Üstelik atmaktan ya da yere düşmekten dahi zarar görmeyeceklerdir. Bilgisayar bağlantılı devriye tom kalemi fiyatları teklifi için hemen bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler