perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağaza Alarm Anteni: Ürünlerinizi Güvenle Koruyun!

Mağaza alarm anteni, mağazalarda satışta olan ürünlerin olası çalıntı risklerine karşın korunmasını sağlayarak, hırsızlık vakalarının önüne geçmiştir. Mağaza alarm anteni kullanılmadan önce mağazalarda ürünlerin çalınmasını engellemek için güvenlik kameraları kullanılıyordu. Güvenlik kameraları, ürünler çalındıktan sonra görüntülere bakıldığı için çok da bir işe yaramıyordu. Ürünlerin korunması için anlık çözümlere ihtiyaç duyuluyordu. Ürünlerin çalındığı, gün sonunda ya da ay sonunda ürün sayımları yapıldığında anlaşılıyordu. Üstelik sürekli olarak ürünleri saymak demek hem bir iş yükü hem de zaman kaybı demekti. İşte tam da burada devreye mağaza alarm anteni sistemleri girdi. Mağaza alarm anteni ile sayesinde mağazalardaki ürünlerin çalınması gibi durumların önüne geçildi. Tüm bu durumlarda antenlerin alarm vermesi ile hırsızlık olayları fark edildiği için anında müdahale edilmeye başlandı.

Mağaza alarm anteninin kullanılabilmesi için beraberinde etiketlerin ve etiket öldürücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Mağaza alarm anteni ile birlikte kullanılacak olan etiketlerin, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılan kağıt etiket, ürünlerin üzerine takılarak kullanılan sert plastik etiket olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Sert plastik etiketler genellikle giysi mağazalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine takılırlar. Takılma işlemi sırasında kesinlikle ürüne bir zarar gelmeyecektir Kâğıt etiketler ise market, elektronik eşya mağaza gibi yerlerde ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Kâğıt etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Sert etiketlerin ise ürünlerin üzerinden çıkarılması için etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Eğer etiket öldürücü ya da etiket sökücü kullanılmadan ürünlerin üzerindeki etiketlerin çıkarılması istenirse, ürünlere büyük ölçüde zarar verilecektir.

Mağaza alarm anteninin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu antenler; akusto manyetik mağaza alarm anteni ve rf mağaza alarm antenidir. Bu antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafe de beraberinde kullanılacak olan etikete göre ayarlanmaktadır. Üstelik bu antenlerin gövdelerini aynı zamanda reklam panosu olarak da kullanabilmek mümkündür. Birden fazla mağaza alarm anteni bir arada kullanılabilmektedir.

Akusto manyetik mağaza alarm anteni, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Bu antenler, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Kullanımı ve montajının yapılması çok basittir. Eğer akusto manyetik mağaza alarm anteni ile sert plastik etiketleri kullanacaksanız, bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe iki metre olacaktır. Eğer akusto manyetik mağaza alarm anteni ile birlikte kâğıt etiketler kullanılacaksa, bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. DR etiket, pencil etiket, large slipper etiket, short slipper etiket bu antenler ile birlikte kullanılabilmektedir.

Rf mağaza alarm anteni ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Bu antenler ile birlikte 4x4 mağaza alarm anteni etiketleri, 5x5 mağaza alarm anteni etiketleri, r50 mağaza alarm anteni etiketleri, round mağaza alarm anteni etiketleri, golf mağaza alarm anteni etiketleri, square mağaza alarm anteni etiketleri bir arada kullanılabilmektedir.

Mağaza alarm anteni ve kullanım alanları, kullanım şekilleri hakkında çok daha fazlası için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler