perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ELBİSE ALARMI

Mağaza elbise alarmı sistemi, mağazalarda yer alan ürünleri korumak için kullanılan sistemlerdir. Mağaza ürün koruma sisteminde kullanılan antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerden ilki rf ürün koruma sistemi antenidir. Bu antenler 8.2 Mhz radyo frekansına sahiptir. Mağazalarda yer alan ürünleri hırsızlara ve çalıntı riskine karşı korumak için üretilmişlerdir. Rf mağaza elbise alarmı anteni, mağaza girişine konumlandırılmaktadır. Bu alanlara konulan antenler, etiketi çıkarılmamış olan ürünleri hızlı bir şekilde tespit ederek ürünleri çalıntı riskinden korumanızı sağlamaktadır. Ürün koruma sistemleri; üç ana unsurdan meydana gelir. Bunlardan ilki anten olmakla beraber diğerleri ürün koruma etiketleri ve ürün etiket sökücüdür. Ürün etiketlerini de kendi içerisinde iki gruba ayırabilir. Kâğıt ürün etiketleri ve plastik ürün etiketleri… Kâğıt ürün etiketleri marketlerde kullanılan antenler ile birlikte kullanılmaktadır. Bu etiketleri ürünlerin üzerine yapıştırdığınızda kasa görevlisi tarafından okutulma yapmadan marketten çıkmak istenirse mağaza elbise alarmı anteni alarm verecektir. Plastik ürün etiketleri ise ürünlerin üzerine takılarak kullanılır. Giyim mağazalarında sıkça rastladığımız bu etiketler, ürün satın alındıktan sonra ürün etiket sökücü ile mağaza kasa görevlisi tarafından ürüne zarar vermeden çıkarılmaktadır. Eğer ürün koruma etiketi çıkarılmadan ürün ile antenden geçiş yapılması istenirse, anten alarm verecektir ve böylece çalıntı riski de anında engellenebilecektir.

Akusto manyetik mağaza elbise alarmı anteninden bahsedelim. Bu ürün koruma sistemi anteni de mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılırlar. Çift olarak kullanılan bu antenler, kullanılacak olan etikete göre çiftlerin arasındaki mesafe ayarlanmaktadır. Kâğıt etiketlerde bu mesafe 100 santimetre ve plastik etiket kullanımda ise iki metreye kadar genişletilebilmektedir. Bu antenlerin gövdeleri ABS plastikten oluşturulmuştur. Bu plastik zarar görmesini engellemektedir. Transparan da olabilen gövdelerini aynı zamanda reklam alanı olarak da kullanıma devam edebilirsiniz. Bu mağaza elbise alarmı sistemleri her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistemlerin sadece varlığı bile hırsızlık ve çalıntı olaylarının ortadan kalkmasını sağlamaktadır. 

Kullanımı her geçen gün artan mağaza elbise alarmı sistemi, güvenliği %100’e çıkardığı için her alanda güven içerisinde kullanılmaktadır. Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemi Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu yüzden de bizde bu sistemlerin fiyatları oldukça uygundur. Yani mağaza elbise alarmı sistemi satın almak isterseniz öncelikle bizimle irtibata geçmenizi önermekteyiz. Önceleri mağaza ürün koruma sistemi kullanılmadığında çalınmış olan ürünlerden gün sonunda sayım yapılırken haberdar olunuyordu. Bu da çalıntı ürünlere de ayrı bir bütçe çıkarılmasına neden oluyordu. Mağaza ürün koruma sistemi kullanılmaya başladığından beri ürünlerin çalınma riski sırasında tespit edilmesi sayesinde engellenmeye başlamıştır. Neden bu riski göze alasınız ki? Ürün koruma sistemi hakkında daha detaylı bilgi yahut mağaza elbise alarmı fiyatı için bizimle hemen irtibata geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler