perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Metal Dedektörü Ankara: Güvenli ve Hassas Güvenlik!

Metal dedektörü Ankaranın; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Metal dedektörü Ankara sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar el tipi metal dedektörü, kapı tipi metal dedektörü ve xray bagaj arama ve tarama detektörüdür.

Kapı tipi metal dedektörü Ankara’nın tüm ilçelerinde satıştadır. Bu dedektörlerin kurulumları çok basittir. Yirmi dakika gibi çok kısa bir sürede montajı yapılabilir. Kapı tipi metal dedektörler, zone bölgesi ile çalışmasına devam etmektedir. Zone bölgesi bir dedektörde ne kadar fazla ise metali tespit etme hızı ve kolaylığı da bir o kadar yüksektir. Kapı tipi metal dedektörü Ankara hizmetimizde satışa sunulmakta olan dedektörlerimizi; alışveriş merkezleri, hava alanları, fabrikalar, belediyeler, plazalar, işletmeler gibi pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Hassasiyet ayarının yapılabilmesi ise hassasiyet ayarı düşürülerek, madeni para, kemer tokası gibi cisimlere alarm vermesi engellenebilmektedir. Ayrıca bu dedektörlerin ekranlarında dedektörün kaç kez alarm verdiği ve kaç kez geçiş yapıldığı da görüntülenebilmektedir. El tipi dedektörler ile birlikte kullanıldıklarında çok daha yüksek güvenlik sağlayacaklardır.

El tipi metal dedektörü Ankara cihazımız, güvenlik görevlilerinin el ile arama yapmasını sağlamaktadır. Bu dedektörler, çantaların içerisini açmadan çanta içerisinde herhangi bir metal eşya olup olmadığını tespit etmenizi sağlamaktadır. El tipi metal dedektörü, yüksek seçiciliğe sahiptir. Aynı zamanda yüksek duyarlılık ile arama yaptığı için metalleri çok hızlı şekilde tespit etmektedir. El tipi metal dedektörü Ankara cihazlarımıza küçük metal parçalarını çok yakından olarak, büyük metal parçaları ise uzaktan tespit edebilirsiniz. El tipi dedektörler ile demir metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilirsiniz. Titreşimli olarak uyarı yapan bu dedektörlerin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Bu dedektörler opsiyonel olarak da şarj edilebilmektedir. Deri kılıfı ile çok kolay bir kullanım sunmaktadır. Geniş alanlarda tarama yapabileceğiniz el tipi metal dedektörler, gelişmiş teknoloji ile üretilmiştir.

Xray metal dedektörü Ankara cihazlarımız, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Hava alanları, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, okullar, askeri alanlar, ceza evleri, iş yerleri gibi yerlerde tercih edilebilmektedir. Kapı x ray cihazını kullanacak olan kişilere “operatör” unvanı verilmektedir. Operatörler, x ray cihazlarını kullanmadan önce eğitimden geçirilmelidirler. Eğitimden geçirilen her operatörün bu cihazları kullanmaları çok daha kolay olmaktadır. X ray cihazı kullanacak operatörlerin, en ufak ayrıntılara kadar cihazın kullanımını öğrendikten sonra yetkili olması gerekmektedir. X ray metal dedektörü Ankara hizmetimizde kullanılan xray cihazları, radyasyon yaymasalar bile yine de hamile kadınların yakınlarında çalışması da tavsiye edilmemektedir.

Metal dedektörü Ankara cihazlarımız hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Metal dedektörü Ankara fiyatları uygunluğu ile geçişleri kontrol altına almak için zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler