perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KİLİT

Manyetik kilit sistemleri, kapılardan yapılacak olan giriş ve çıkışların çok daha kontrollü olması için kullanılmaktadırlar. Manyetik kilitler, cam kapılarda kullanılmaktadırlar. Cam kapılarda kullanılmakta olan manyetik kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına monte edilirler. Elektrik verildiğinde cam kapıların hareketli olan kısımlarına yapıştırılmış olan aparatlara mıknatıslama mantığı ile çekerek yapışma sağlarlar. Manyetik kilit tutuş gücü; altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kilit karşılıklarında kullanılmakta olan aparatlar; U aparatı, L aparatı, Z aparatı ve LZ aparatı olarak değişmektedir. Bu tamamen kapının yapısına göre değişir. Mıknatıslı manyetik kilit kapıya yapıştığında, siz kapıyı kırsanız bile manyetik kilit yüksek tutuş gücü sayesinde kapıyı açmanız mümkün olmayacaktır.

Manyetik kilit yanı sıra kullanılmakta olan ve firmamız tarafından satışta olan farklı kilit modelleri de bulunmaktadır. Bu kilitlerden bir tanesi de elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Bu kilitler; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedirler. Zaten bu cihazların kullanımlarının artması ile birlikte de kilitlerin kullanımları orantılı olarak artış göstermektedir. Üstelik bu geçiş kontrol cihazları, uzaktan kumandalar ve butonlar ile de tetiklenebilmektedir. Oturduğunuz yerden kapıları açabilmenize imkân tanımakta olup özellikle ofislerde harika bir çözüm sunmaktadır. Çünkü kapıları sürekli olarak kalkıp açmanıza gerek kalmaz. Butonların ve uzaktan kumandaların kullanılabilmesi için kapınızda bulunan kilidin elektrikli ya da elektronik olması da şarttır. Zaten satışını yapmakta olduğumuz Strike kapı kilitlerindeki dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun süreler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu kilitlerde enerji varken kilitli ve enerji varken kapalı olmak koşulu ile iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Tutuş güçleri bu kilitlerde beş yüz kilogram ila bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Kullanılmakta olan bir diğer kilit modeli ise selenoid bold pimli kilittir. Bu kilit, silindir şeklindedir. Paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışmaktadırlar. Bu kilitlerdeki tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir.

Manyetik kilit ve diğer tüm kilitler hakkında en çok merak edilenler arasında ise bu kilitlerin fiyatları gelmektedir. Manyetik kilit fiyatları hakkında aslında net olarak bir rakam verebilmek mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan kilidin tutuş gücüne ve modeline göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak bizler Strike manyetik kilit ve Strike kilitlerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu kilitlerin fiyatları genel olarak firmamızda uygundur. Siz de Strike manyetik kilit hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ve bu kilitlerin fiyatları bilmek için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz Perkotek Plaza’ya da gelerek, yerinde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler