perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA GÜVENLİĞİ SENSORMATİC

Mağaza güvenliği sensörmatic sistemleri, mağazalarda satışta olan tüm ürünlerin güvenliğini sağlamak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Mağaza güvenliği sensörmatic sistemleri, günümüzde pek çok farklı mağazada kullanılıyor. Özellikle giysi mağazalarından aşina olduğumuz mağaza güvenliği sensörmatic sistemleri, günümüzde elektronik eşya mağazalarında, kozmetik mağazalarında, marketlerde, ayakkabı mağazalarında vb. Pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda tercih edilen mağaza güvenliği sensörmatic sistemlerinin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Mağaza alarm etiketleri, mağaza ürün koruma antenleri ve ürün etiket sökücü / öldürücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan ürün koruma etiketlerinin farklı iki modeli bulunmaktadır. Sert plastik etiketler ve kâğıt etiketler, sert plastik etiketler, ürünlerin üzerine takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Özellikle giysi mağazalarında kullanılırlar. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Market, ayakkabı mağazası gibi yerlerde ise özellikle kâğıt etiketler kullanılır. Kâğıt etiketleri pasif hale getirmek için etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için ise etiket sökücü kullanılmalıdır. Mağaza güvenliği sensörmatic antenlerinin de kullanılabilir olan iki farklı modeli bulunur. Bunlar; akusto manyetik mağaza güvenliği sensörmatic antenleri ve rf mağaza güvenliği sensörmatic antenleridir. Bu antenlerimizin gövdesi pleksiden üretilmiş olup düşseler bile zarar görmezler. Gövdelerini reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz. Kullanımları basit olup antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir.

Akusto manyetik mağaza güvenliği sensörmatic antenleri, oldukça başarılı ve verimli olan antenlerdir. Bu antenler, dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Mono ya da tx + rx olarak çalışmasına devam eden akusto manyetik mağaza güvenliği sensörmatic antenleri, yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar tarama yapabilmektedir. Tabi ki bu alanı, kullanılacak olan etiket modeli belirlemektedir. Çünkü akusto manyetik mağaza güvenliği sensörmatic antenleri, bir çift olarak kullanılmaktadır. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kâğıt etiketler ile kullanılacaksa 120 santimetre olmaktadır. Sert plastik etiketler ile kullanılacaksa da anten çiftleri arasındaki mesafe iki metre olabilmektedir. Etiketli olan ürünlerin akusto manyetik mağaza güvenliği sensörmatic antenlerinden geçirilmek istemesi ile birlikte antenler alarm verecek böylece çalıntı riski de ortadan kalkacaktır.

Rf mağaza güvenliği sensörmatic antenleri, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler, mağazalarda satılan ürünlerin hırsızlığa karşı korunabilmesi için harika bir seçenektir. Rf mağaza güvenliği sensörmatic antenleri ile birlikte 4x4 mağaza güvenliği sensörmatic etiketleri, 5x5 mağaza güvenliği sensörmatic etiketleri, r50 mağaza güvenliği sensörmatic etiketleri, round etiketleri, golf etiketleri, square etiketleri, sun etiketleri, mini mağaza güvenliği sensörmatic etiketleri bir arada kullanılabilmektedir. Kullanımları basit olup bu etiketler, ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından ürünlerin üzerinden çıkarılmalıdır.

Mağaza güvenliği sensörmatic sistemleri hakkında çok daha fazlasının öğrenmek ya da mağaza güvenliği sensörmatic fiyatları teklifi almak isterseniz tek yapmanız gereken hemen şimdi bizi aramak!  Mağaza güvenliği sensörmatic sistemleri ile artık ürünleriniz çalınmayacak!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları