perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağaza Güvenlik Kapısı: Kontrollü ve Güvenli Geçiş!

Mağaza güvenlik kapısı antenleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin, çalınma risklerine karşın korunabilmesi için kullanılmaktadır. Mağaza güvenlik kapısı antenlerinin kullanılabilir olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza güvenlik kapısı antenleri ve rf mağaza güvenlik kapısı antenleridir. Akusto manyetik mağaza güvenlik kapısı antenleri, 58 khz’lik bir çalışmas frekansı ile çalışmasına devam eder. Dexilon teknolojisine sahip olan akusto manyetik mağaza güvenlik kapısı antenleri, tx + rx ya da mono olarak çalışmasına devam eder. Akusto manyetik mağaza güvenlik kapısı antenleri, bir çift olarak kullanılmaktadır. Bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe, tamamen kullanılacak olan etiketin modeline göre değişmektedir. Akusyo manyetik mağaza güvenlik kapısı antenleri ile eğer kâğıt etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Eğer bu antenler ile sert etiketleri kullanacaksanız da anten çiftleri arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilir. Yani iki metrelik alanlara kadar etiket okunabilmektedir. Mağazaların giriş alanlarına konumlandırılan akusto manyetik mağaza güvenlik kapısı antenleri, çok geniş alanlarında kullanılabilir. Özellikle giysi mağazalarından sıkça aşina olduğumuz bu antenler; kozmetik mağazalarında, ayakkabı mağazalarında ya da market gibi pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilir. Akusto manyetik mağaza güvenlik kapısı antenleri ile dr etiket, pencil etiket, şişe etiket, slipper etiket birlikte kullanılabilmektedir.

Rf mağaza güvenlik kapısı antenleri ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmekte olan antenlerdir. Hırsızlığa karşı mükemmel bir seçenek olan rf mağaza güvenlik kapısı antenleri ile pek çok farklı etiket modeli birlikte kullanılabilir. Rf mağaza güvenlik kapısı antenleri ile birlikte 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, mini mağaza ürün koruma etiketleri kullanılabilir. Bu etiketlerin sert olan modelleri etiket sökücü yardımı ile kâğıt olanları ise etiket öldürücü ile pasif hale gelmektedir.

Mağaza güvenlik kapısı sistemlerinin tabi ki işe yarar olabilmesi için bir bütün şeklinde kullanılması gerekmektedir. Mağaza güvenlik kapısı ile etiket sökücüler, antenler ve etiketler birlikte kullanılmalıdır. Ürün satın alındıktan sonra, etiketler kasa görevlilerince ürünün üzerinden çıkarılmaktadır. Mağaza güvenlik kapısı sistemleri kullanılmadan önce, mağazalarda sıkça hırsızlık vakasıyla karşılaşılıyordu. Ay sonları mağaza sahiplerinin, çalıntı olan ürünlere ekstra bir bütçe ayırması gerekiyordu. Neredeyse pek çok mağaza, iflasın eşiğine gelmişti. İşte tüm bu durumların ortadan kaldırılması için mağaza güvenlik kapısı sistemleri kullanılmaya başlandı. Kullanımları çok basit olan bu sistemler, her geçen gün de daha sık olarak tercih ediliyor. Mağaza güvenlik kapısı sistemleri sayesinde artık ay sonları çalıntı ürünlere ekstra bir bütçe ayırmaya da gerek kalmadı!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler