perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

X RAY CİHAZI FİYATI

X ray cihazı; çanta, bavul ve valiz gibi eşyaların içerisinde yer alan metalleri tespit edebilmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, önceleri yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulmakta olan alanlarda kullanılmaktaydılar. Global ve etnik terörün artması ile de çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar gibi pek çok farklı alanda kullanılmakta olan x ray cihazı fiyatı da oldukça uygundur. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, Perkotek Teknoloji olarak Secuda x ray cihazlarının Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdır. Türkiye dağıtıcısı olduğumuz bu cihazlar, tüm kargoların içini açıp tek tek tarama tehlikesi oluşturabilecek bıçak, silah, katı ve sıvı tüm patlayıcıların anında tespit edilmesini sağlamaktadır.

X ray cihazı ile metal eşyaların tespitinin nasıl yapıldığından bahsedelim. Bu cihazlar ile metal eşyaları tespit etmek için x ışını kullanılmaktadır. X ışını, öncelikle sabit olan bir kaynaktan karşısında yer alan foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılmakta olan x ışını ile foto diyotların arasında eğer herhangi bir nesne bulunuyorsa, ışınlar bu nesneleri delerek karşıya ulaşmaktadır. X ışınlarının delip geçmekte oldukları atom ağırlıkları, nesnelerin şekilleri ve ağırlıkları her ne olursa olsun, foto diyotlar tarafından emilerek ekranlara yansıtılmaktadır. X ray cihazı fiyatı uygunluğu ile bu cihazlarının kalitelerine göre de ekrana yansıtılan nesneler, renkli ya da siyah – beyaz olarak görüntülenebilmektedir. Bu renklerin yansıtılması, tamamen x ray cihazının modeline göre değişir. Zaten modele göre x ray cihazı fiyatı da değişiklik göstermektedir.

X ray cihazı ekranlarına yansıtılmakta olan nesneler, atom ağırlıklarına göre renklendirilirler. Atom ağırlığı eğer bir nesnenin 10’dan küçükse, x ray cihazı ekranlarında turuncu renkli olarak gösterilmektedirler. Yani organik element olarak adlandırılmaktadırlar. Organik elementlere helyum, berilyum, lityum, karbon, oksijen, azot, flor vb. örnek olarak verilmektedir. Atom ağırlığı bir nesnenin 10 ile 18 arasında ise bunlar karışık grup elementi olarak adlandırılmaktadırlar. Karışık grup elementlerine kükürt, magnezyum, sodyum, argon, fosfor vb. örnek verilebilmektedir. Bu elementler de x ray cihazı ekranlarında yeşil renkli olarak gösterilmektedir. Atom numarası 18’den büyük olan elementler ise inorganik maddeler olarak tanımlanmaktadırlar. Bu elementler, x ray cihazı ekranlarında mavi renkli olarak görüntülenmektedirler. Krom, demir, titanyum, kalay, kurşun, altın ve çelik gibi elementler, bu maddelere örnek olarak gösterilebilmektedir.

Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan x ray cihazı fiyatı uygunluğu ile bu cihazlar, gün geçtikçe daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır.  Fiyatın uygun olması bir yana aynı zamanda zaten bu cihazlara oldukça çok ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü güvenlik ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır. Peki, x ray cihazı fiyatı ne kadardır? Aslında x ray cihazı fiyatı hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü bu cihazların fiyatları, kullanılacak olan modele göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden siz de x ray cihazı fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilir ya da Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler