perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN ALARM SİSTEMLERİ

Mağaza ürün alarm sistemleri, mağazalarda satmakta olduğunuz ürünlerin, çalıntı risklerine karşın korunması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler kullanılmadan önce mağazalarda satışı yapılan ürünlerin korunması çok zordu. Ürünlerin çalındığında, akşamları sayım yapma sırasında haberdar olunuyordu. Üstelik her akşam ya da işletmeye göre hafta sonlar ürünlerin sayılma işlemi yapılıyordu. Bu işlem sırasında ürünlerin çalındığı fark edilse bile iş işten geçtiğinden dolayı elden bir şey gelmiyordu ve işletme sahipleri de sürekli olarak çalınan bu ürünler için farklı bir maliye ödemek zorunda kalıyorlardı. Öyle ki; işletmelerin pek çok bu çalıntı vakaları yüzünden iflasın eşiğine gelmişlerdir. Mağaza ürün alarm sistemleri kullanılmaya başlanması ile birlikte de bu ürünlere ödenen maliyetlerin önüne geçilmesi başarılabildi. Mağaza ürün alarm sistemleri, ürünlerin çalınmaları sırasında alarm verdikleri için de bu tip durumların önüne geçilebildi.

Peki mağaza ürün alarm sistemleri nasıl çalışır ve sistem nasıl kurulur? mağaza ürün alarm sistemlerinin çalışabilmesi için ürün etiketleri, ürün etiket sökücüleri ve mağaza ürün alarm sistemleri antenlerinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle mağaza ürün alarm sistemleri antenleri, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilirler. Daha sonra da mağazada satışta olan her ürün için etiketlerin kullanılması gerekmektedir. Ürünler üzerinde kullanılacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve sert etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler genellikle marketlerde, ayakkabı mağazalarında ve elektronik mağazalarda ürünlerin ambalajlarının üzerine yapıştırılarak kullanılırlar. Sert etiketler ise hepimiz giysi mağazalarından oldukça aşina olduğu etiketlerdir. Bu etiketler ürünlerin üzerine takıldıklarında, ürünlerin üzerinden çıkarılmaları için etiket sökücülerin kullanılması gerekmektedir. Etiket sökücü kullanılmadan mağaza ürün alarm sistemleri etiketlerinin ürünlerin üzerinden sökülmesi mümkün değildir. Sökülebilse bile ürüne kesinlikle zarar verilecektir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden sökülmesi işlemi mağaza kasa görevlileri tarafından yapılmaktadır. Eğer sert plastik etiketler çıkarılacaksa ürüne zarar vermeden çıkarırlar. Etiket öldürücü ile de ürünlerin üzerindeki kâğıt etiketlerin pasif bir hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Mağaza ürün alarm sistemleri antenlerinin kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün alarm sistemleri antenleri ve rfid mağaza ürün alarm sistemleri antenleridir. Hangi antenin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize göre değişse de antenler, bir çift şeklinde kullanılmaktadırlar. Bu çiftlerin arasından etiketi sökülmemiş olan ürün geçirilmek istenirse alarm verilecektir. Bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiketin modeline göre değişmektedir. Kullanılacak olan etiket eğer kâğıt etiket ise bu anten çifti arasındaki mesafe, yüz yirmi santimetreye kadar çıkarılabilmektedir. Eğer bu antenler ile sert plastik olan etiketleri kullanacaksanız da antenlerin çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün alarm sistemleri Türkiye dağıtıcılığını, kuruluşumuzdan bu yana başarı ile devam ettirmekteyiz. Bu sebepten ötürü mağaza ürün alarm sistemleri fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Satın almak isterseniz 0850 8111 80 00 numarasını tuşlayarak bizimler irtibata geçebileceğiniz gibi info@perkotek.com üzerinden de bize yazabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden hemen arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler