perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN ALARM SİSTEMLERİ FİYAT

Mağaza ürün alarm sistemleri kullanılarak mağazalarda sergilenen ürünlerin olası hırsızlık olaylarına karşın en etkili şekilde güvenlikleri sağlanmaktadır. Mağaza ürün alarm sistemleri fiyat, kullanılacak olan antenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Günümüz teknolojisi ile en güvenilir ve en sık kullanılan sistemlerdir. Ürün koruma sistemleri, içerisinde bulunan manyetik alarmlar ürünlere yerleştirilerek ve kapılara kurulan manyetik alan oluşturan ürün koruma antenlerinde oluşur. Bir diğer parça da ürünlerin satışı yapıldıktan sonra manyetik alarmların devre dışı bırakılmalarını sağlayan özel aparatlardır. Mağaz ürün alarm sistemleri antenleri set içerisinde bulunan 1 adet adaptörden ve karşılıklı kurulacak 2 adet antenden oluşmaktadır. Bu sistemler kullanılarak mağazada ürün bazlı tam bir güvenlik sağlanmış olacaktır. Ürün koruma sistemleri için Türkiye distribütörü olduğumuz Sensitive markalı ürünlerimiz ile kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Mağaza ürün alarm sistemleri, genel olarak elektronik sektöründe ve giyim sektöründe hizmet verilen mağazalarda kullanılsa da farklı tipteki ürünlere uyarlanabilecek alarm modelleri ile her sektörde kullanılabilmektedir. Mağaza ürün alarm sistemleri fiyat oldukça uygun olduğu için de sürekli olarak çok daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. 

Mağaz ürün alarm sistemleri için kurulum gerektiren sadece ürün koruma antenleridir, diğer parçalar direkt kullanılabilmektedir. Kurulum ve kullanımları gayet basit olan bu antenler, altyapısal olarak yalnızca 220 volt şehir elektriği ile beslenen adaptörlerine enerji ihtiyacı duymaktadır; teknik açıdan ise set içerisinde bulunan antenlerin karşılıklı ara mesafelerine dikkat edilmelidir. Antenlerin oluşturduğu manyetik alanın sağlıklı çalışabilmesi için iki anten arası mesafe en fazla 2 metreye kadar açılabilmektedir, 2 metre üzerinde açılması durumunda manyetik alan yetersiz kalarak güvenlik zafiyeti doğurabilir. Bu nedenle mağazaya ait kapıların geçiş genişliğinin 2 metre üzerinde olması durumunda her 2 metreye 1 set anten karşılık gelecek şekilde kurulum yapılması gerekir. Geçiş genişliğinin 2 metreden fazla ve aynı zamanda 4 metreden az olduğu düşünülürse bu durumda 2 set anten kullanılması gerekmektedir. Mağaz ürün alarm sistemleri, alüminyum & plastik ya da plexi & plastik materyallerinden üretilen farklı tasarımlardaki gövdeleri ile kullanıcıların tercihlerine sunulmaktadır. Normal standartlarda yalnızca sesli uyarı vererek mağaza görevlilerinin uyarılmasını sağlayan antenlere alternatif, sesli uyarıya ek olarak aynı zamanda ışıklı uyarı veren modellerde Sensitive markası altında bulunmaktadır. Perkotek olarak Sensitive mağaza ürün alarm sistemleri fiyat, bu markanın dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur. 

Ürünlerde kullanılacak alarmlar, aynı modelde olduğu takdirde kullanıcıların tercihlerine bırakılabilir; ancak asıl önemli olan ürüne göre alarmın belirlenmesidir. Örneğin giyim sektöründe hizmet veren bir mağazada kâğıt etiket alarmların kullanılması yanlış olacaktır. Kâğıt etiketler, elbiselerin üzerinde rahatlıkla sökülebileceğinden güvenlik açığı doğacaktır. Kâğıt etiketler, genel olarak ambalajlı ürünlerde ambalajın içerisine yapıştırılarak bazen de ambalajın üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Elbiselerde kullanılan alarmlar ise plastik alarmlardır. Plastik alarmlar iki parçadan oluşarak bir tarafından elbiselerin üzerinde küçük delikler açılmak suretiyle tutturulmasını sağlayan iğneli kısım bulunurken diğer tarafından alarmın ürüne sabitlenmesi için kullanılan kilit mekanizması ve alarm bulunmaktadır. Bir diğer kullanım şeklide standartlarında bulunan iğneli kısım yerine tel iğneler kullanılarak ürünlere bağlanması şeklindedir. Bu durumda tel iğneler ürüne bağlanır ve ucunda bulunan iğneye alarm sabitlenir. Ürünlerde bulunan alarmlar gerektiğinde devre dışı bırakılmalıdır. Plastik alarmlar özel sökücüler ile birbirinden ayrılarak devre dışı bırakılarak mağaza görevlileri tarafından teslim alınırlar. Böylece farklı ürünlerde tekrar kullanılabilirler. Kâğıt etiketler ise ürünlere yapıştırıldığından Deactivator adı verilen etiket öldürücüler ile frekansları bozularak devre dışı bırakılırlar.  Frekansları bozulduğundan ve ürün üzerinde kaldıklarından plastik etiketler gibi tekrar kullanılamazlar, bir kez kullanılabilirler. Mağaza ürün alarm sistemleri fiyat teklifi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler