perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN GÜVENLİK SİSTEMİ

Mağaza ürün güvenlik sistemi, mağazalarda satışta olan ürünlerin çalınma ve hırsızlık vakalarına karşı korunması için kullanılmaktadırlar. Mağaza ürün güvenlik sistemi kullanılmadan önce mağazalar sadece güvenlik kamerası ile korunuyordu. Herhangi bir çalıntı olması durumunda, güvenlik kamerasından bu çalınma olayı izlenebiliyordu. Ancak iş işten geçmiş oluyordu. Çünkü ancak ürün çalındıktan sonra farkına varılabiliyordu. İşte bu durumların önüne geçmek için mağaza ürün güvenlik sistemi kullanılmaya başlandı. Bu sistemlerin kullanılmaya başlanması ile birlikte tüm mağazalarda gözle görülür bir bütçe artışı oldu. Çünkü çalınan ürünlere ayrılacak olan bütçeden de kurtulmuş olundu.

Peki, mağaza ürün güvenlik sistemi nasıl çalışmaktadır? Mağaza ürün güvenlik sistemi çalışabilmesi için mağaza ürün güvenlik sistemi antenleri, mağaza ürün güvenlik sistemi etiketleri ve mağaza ürün güvenlik sistemi etiket sökücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle ürünlerin üzerine etiketlerin yapıştırılması gerekir. Ürünler üzerinde kullanılacak olan etiketlerin sert plastik etiketler ve kâğıt etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Sert etiketler, giysi mağazalarından aşina olduğumuz etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerinde kullanıldıklarında eğer çıkarılmadan mağazadan çıkış yapılması istenirse, mağaza ürün güvenlik sistemi antenleri ürünün çalınmak istendiğine dair alarm verecektir. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin ürün öldürücü ile pasif hale getirilmesi gerekmektedir. Eğer pasif hale getirilmeden mağaza dışına çıkarılmak istenirse, o zaman antenler alarm vereceklerdir.

Mağaza ürün güvenlik sisteminde kullanılmakta olan iki farklı anten türü bulunmaktadır. Bu antenler; rfid mağaza ürün güvenlik sistemi antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün güvenlik sistemi antenleri. Bu antenlerden hangisinin kullanılacak olduğu size kalmış olsa da anten modeline göre okunacak olan etiket de değişmektedir. Öncelikle akusto manyetik mağaza ürün güvenlik sistemi antenlerinden bahsedelim. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile üretilmiş olan antenlerdir. 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahip olan bu antenler, çevredeki elektronik gürültüden ya da metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına devam edebilmektedir. TX + RX ya da mono olarak çalışmasına devam eden akusyo manyetik mağaza ürün güvenlik sistemi antenleri, bir çift olarak kullanılmaktadırlar. Bu anten çiftlerinin arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiketin modeline göre değişmektedir. Eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa bu anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa da bu anten çiftleri arasındaki mesafe maksimum 120 santimetre olabilmektedir.

Rfid mağaza ürün güvenlik sistemi antenleri, 8,2 mhz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Bu antenler ile birlikte 4x4 mağaza ürün güvenlik sistemi etiketleri, 5x5 mağaza ürün güvenlik sistemi etiketleri, golf mağaza ürün güvenlik sistemi etiketleri, r50 mağaza ürün güvenlik sistemi etiketleri, golf mağaza ürün güvenlik sistemi etiketleri, sun mağaza ürün güvenlik sistemi etiketleri, square mağaza ürün güvenlik sistemi etiketleri gibi tüm etiketler kullanılabilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün güvenlik sistemi Türkiye distribütörü olduğumuz için bu antenlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler