perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAGİC FACE YÜZ TANIMA

Magic Face yüz tanıma sistemleri, kişilerin yüzlerinde yer alan benzersiz ve eşsiz algoritmayı okuyarak giriş ve çıkış yapmalarını sağlamaktadır. Magic Face yüz tanıma cihazları, günümüzde sıklıkla personelleri takip etmek amacı ile kullanılmaktadır. Bunun sebebi, Magic Face yüz tanıma cihazlarının çok güvenilir olmasıdır. Bu cihazlar, kişilerin yüzlerinde bulunan alın, çene ve burun kısımlarındaki algoritmayı kullanırlar. Bu algoritmanın her bireyin yüzünde farklı olması ile de takipte güvenilirlik deyince akla ilk olan Magic Face yüz tanıma cihazları gelmektedir. Bu cihazlar ile personelleri takip etmek için öncelikle Magic Face yüz tanıma cihazlarının personellerin giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. İsterseniz bu alanlarda yer alan turnikeler üzerine de monte edebilirsiniz. Çünkü birçok Magic Face yüz tanıma cihazı ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Bu işlemden sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin yüzlerinin cihazlara tanıtılması gerekmektedir. Tanıtma işlemi sırasında her kişiye özel olarak farklı bir ID numarası verilmektedir. Bu ID numarası ile kişilerin tüm bilgileri bilinebilmektedir. Yüzleri tanıma sırasında kişilerin, Magic Face yüz tanıma cihazlarının ekranlarında yer alan dikdörtgen içerisine gözlerini hizalamaları gerekmektedir. Dikdörtgen Magic Face yüz tanıma cihazı ekranında hareket ettikçe, yukarı ve aşağı yapılarak bu alana bakılmaya devam edilmelidir. Bu şekilde üç kez okuma yapıldığında o yüz artık cihaza tanımlı olacaktır.

Magic Face yüz tanıma cihazlarına tanımlı olan yüzler okutulduğunda pek çok cihazımız, sesli olarak da bildirim vermektedir. Örneğin yüzü tanımlı olan bir kişi okutma yaptığından sesli olarak teşekkür etmektedir. Eğer okutulan yüz tanımlı değilse de tekrar deneyiniz demektedir. Cihazların bu şekilde sesli ve Türkçe olarak geri bildirim vermesi, kullanıcısına da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Magic Face yüz tanıma cihazlarının birçok modelinde sadece yüz ile de değil de ayrıca parmak izi, kart ve şifre ile de geçiş yapabilme olanağı bulunur. Bu, farklı geçiş şekillerinin kullanılmasına olanak tanır. Bunun yanı sıra eğer cihazın yüz okuma kayıt kapasitesi dolduysa da bu şekilde kullanıma devam edilebilmektedir.

Magic Face yüz tanıma cihazlarının pek çok modelinde dahili batarya özelliği yer almaktadır. Dahili batarya sayesinde, elektrik kesilmesi gibi durumlarda bile Magic Face yüz tanıma cihazları kullanımına devam edilebilmektedir. Bu cihazların kişilerin yüzlerini okuma hızları da her modele göre değişir. Bazı modeller 0.1 saniyede okuma yapılabilirken, bazı modellerde ise 0.2 saniye gibi bir sürede okuma yapılır. Ancak genel olarak bu cihazların kameralarının yüksek çözünürlükte olduğunu söyleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü kameraları ile kişilerin yüzünde sakal, bıyık, makyaj veya gözlük olması gibi durumlarda bile okuma yapabilmektedirler.

Bu cihazlar hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi Magic Face yüz tanıma cihazları fiyatlarıdır. Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Magic Face yüz tanıma cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Yani aslında Magic Face yüz tanıma cihazlarını satın almak için tam da yerindesiniz. Bu cihazlar ile artık takip için harcadığınız zamandan ve performanstan kazanç sağlayacaksınız. Magic Face yüz tanıma cihazlarını satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları