perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK ALARM SÖKÜCÜ

Manyetik alarm sökücü, mağazalarda ürünlerin korunması için kullanılan etiketlerin ürünlerin üzerinden sökülmesini sağlar. Manyetik alarm sökücü ile ürünlerin üzerinde kullanılan sert plastik etiketler çıkarılmaktadır. Ürünlerin üzerindeki kâğıt etiketleri çıkarmak için ise etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Manyetik alarm sökücü genellikle giysi mağazalarında kullanılmaktadır. Giysilerin üzerine takılan sert plastik etiketlerin kolayca sökülmesini sağlar. Bu işlemi mağaza kasa görevlilerinin yapması gerekmektedir. Aksi halde eğer el ile etiketlerin sökülmesi istenirse, ürünlere ciddi oranda zarar verilecektir. Bu yüzden kesinlikle etiketlerin manyetik alarm sökücü ile çıkarılması gerekmektedir. Kâğıt etiketler ise genellikle market, ayakkabı mağazaları ve elektronik eşya mağazalarında kullanılmaktadırlar. Ürünlerin üzerine yapıştırıldıktan sonra antenin alarm vermemesi için pasif hale getirilmesi gerekmektedir.

Manyetik alarm sökücü ile kullanılacak olan mağaza ürün koruma antenlerinin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akuısto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rf mağaza ürün koruma antenleridir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Dexilon teknolojisi ile çalışmakta olan bu antenler, mono ya da TX + RX olarak çalışabilmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar tanıma yapabilmektedir. Tabi ki bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe, beraberinde kullanılacak olan etikete göre değişmektedir. Eğer bu antenler ile sert plastik etiketler kullanılacaksa anten çiftleri arasındaki mesafe iki metre olsa da kâğıt etiketler ile geçiş yapılacaksa, bu anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Çift olarak kullanılan akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile DR etiket, pencil etiket, slipper etiket ve şişe etiketi gibi tüm etiketler kullanılabilmektedir.

RF mağaza ürün koruma antenleri, çalışmasına 8.2 mhz’lik radyo frekansı ile çalışmaktadır. RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte 4x4 mağaza ürün koruma antenleri etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma antenleri etiketleri, golf mağaza ürün koruma antenleri etiketleri, sun mağaza ürün koruma antenleri etiketleri, mini mağaza ürün koruma antenleri etiketleri, r50 mağaza ürün koruma antenleri etiketleri ve square mağaza ürün koruma antenleri etiketleri gibi etiketler kullanılabilmektedir.

Manyetik alarm sökücü kullanılacak olan mağaza ürün koruma antenleri kullanılmadan önce ürünlerin takibi, güvenlik kameraları ve el ile sayım yapılarak oluyordu. Bu da ürünlerin çalındıktan sonra yokluğunun anlaşılmasına sebebiyet veriyordu. Bu durum yüzünden ay sonları çalınan ürünlere ek olarak bir bütçe ayrılması gerekiyordu. Bu yüzden de neredeyse mağazalar iflasın eşiğine geliyordu. İşte tüm bu durumların ortadan kaldırılması, mağaza ürün koruma antenleri ile mümkün oldu.

Mağaza ürün koruma antenleri kullanarak siz de ürünlerinizi çalıntı riskine karşı koruyabilirsiniz. Sensitive mağaza ürün koruma antenleri fiyatları da firmamızda çok uygundur. Satın almak için teke yapmanız gerekene hemen şimdi bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları