perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK DEDEKTÖR

Manyetik dedektör, metal eşya tespiti yapmak için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanılmakta olan üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar kapı tipi manyetik dedektör, el tipi manyetik dedektör ve x-ray bagaj arama ve tarama detektörüdür. Bu dedektörlerin kullanım alanları günümüzde oldukça geniştir. Alışveriş merkezleri, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, hava alanları gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir.

Kapı tipi manyetik dedektör, suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu dedektörler ayrıca darbelere karşı da dayanıklıdırlar. Sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da kullanılabilmektedir. Kapı tipi metal üst arama manyetik dedektörlerinde hassasiyet ayarı da istediğiniz gibi yapılmaktadır. Madeni para, kemer, tokası gibi metal ve zararsız eşyaları hassasiyet ayarı düzenleyerek görmezden gelebilirsiniz. Bu detektörlere günlük hayatta genellikle alışveriş merkezleri girişlerinde rastlamaktayız. Yanına konulan metal eşya sehpası ile kullanılan bu detektörlere kişilerin metal eşyalarını bırakmaları sağlanmaktadır. Bu dedektörlerin radyasyon yaymadığı bilinir. En çok arafta bırakan konu bu olsa da kapı tipi metal dedektörler, radyasyon yaymazlar. Özellikle hamile bayanlar, kapı tipi metal üst arama dedektörlerinden geçişleri esnasında radyasyona maruz kalmazlar. Yoğun ve hızlı geçişler sağlansa bile yüzde yüz performans ile çalışmasını devam ettirebilmektedir. Üstelik dedektörün ekranında detektörden kaç defa geçildiği ya da alarmının kaç kez çaldığı da görüntülenebilmektedir. Uzaktan kumanda ile ayarları yapılabilir.

El tipi manyetik dedektörler, kapı tipi metal üst arama manyetik dedektörleri ile kullanıldıklarında %100 güven ile çalışırlar. Bu detektörlere küçük metal eşyalar yaklaştırıldığında yakından ve büyük metal eşyalar ise uzaktan dahi tespit edilebilmektedir. Demir metaller ve diğer tüm metaller de birbirlerinden ayırt edilebilmektedir. Düşük batarya olması durumlarında da ışıklı ve sesli olarak uyarı verebilmektedir. Opsiyonel olarak şarj edilebilen manyetik dedektör, deri kılıfı ile kolay bir kullanım sunar. Üstelik bu dedektörler, yüksek seçicilik ve duyarlılık ile çalışmaktadır. Geniş tarama alanına sahip olan bu dedektör, oto-frekans kilitleme özelliğine sahiptir. El tipi metal dedektörler, son ve gelişmiş teknoloji ile üretildikleri için metal eşyaları hızlı bir şekilde tespit etme imkânı sunmaktadır.

X-ray manyetik dedektör de metal eşyaları tespit edebilmek için kullanılmakta olan bir diğer cihaz türüdür. Bu dedektörler ile tabanca, silah, bıçak gibi metal eşyaları tespit etmenin yanı sıra aynı zamanda patlayıcı ve narkotik olan manyetik dedektörler de tespit edilebilir. Üst düzey güvenlik gerektiren alanlarda güvenle kullanılan x-ray cihazları, etnik ve global terörün artış göstermesi ile birlikte kongre merkezi, otel ve alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, eğitim kurumları gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Bavul, çanta, valiz, paket gibi eşyaların içerisinde yer alan manyetik dedektörleri, bu eşyaların içerisini açmadan tespit edebilmenizi sağlamaktadır. Secuda x-ray manyetik dedektörlerimiz iki sene boyunca da garantilidir. Organik madde ve inorganik madde ayrımı yapan modelleri ile metal arandığında, daha güvenilir ve net sonuçlar elde edilecektir. Renkli ekranlarında, maddelerin içerdikleri atomlara göre tehlike seviyesi de ölçülebilecektir.

Perkotek Teknoloji olarak Secuda manyetik dedektör Türkiye distribütörlüğünü kurulduğumuz günden beri yapmaktayız. Bu yüzden bu dedektörlerin fiyatları bizde oldukça uygundur. Üstelik aynı zamanda herhangi bir sorun oluşması durumunda call center ekibimizden destek alma imkânı da bulunmaktadır. Yani her açıdan güvenle kullanılabilir olarak üretilmiştir. Satın almak için daha neyi bekliyorsunuz?

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları