perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Giriş Çıkış Takip: Güvenli ve Hızlı Yönetim!

Personel giriş çıkış takip sistemleri, personellerinizi takip edebilmeniz, işletme sahiplerinin personelleri takip esnasında oluşan yükten kurtulmaları için üretilmiş olan bir sistemdir. Personel giriş çıkış takip sistemleri ile personellerin giriş ve çıkış saatleri bilinebilir. Aynı zamanda personellerin ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılabilir. İzin günleri, devamsızlık günleri, avansları ve primleri de kontrol altında tutulabilir. Bunun için personel giriş çıkış takip programının kullanılması gerekmektedir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiş olan bir programdır. Personel giriş çıkış takip programı sayesinde personellerin bütün bilgileri aynı zamanda kayıt altında tutulmaktadır. Kullanımları oldukça kolay olan personel giriş çıkış takip programı ile birden fazla ve farklı rapor elde edilmektedir. Bu raporları isterseniz kişi bazında, isterseniz de genel bazda alabilmeniz mümkündür. Bu sayede personelleriniz hakkında daima bütün bilgilere erişim imkânı yer almaktadır. personel giriş çıkış takip programından genel bazda giriş çıkış raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, avans kart kullanmayı unutanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri,  listesi, maaş zarfı, işe girenler raporu, devamsızlar raporu, işten ayrılanlar raporu, prim listesi, tatil günü çalışanlar raporu, izinli personeller raporu, kişi bazında giriş çıkış raporu, not hanesinde yazanların raporu, aylık devam çizelgesi ve genel bazda maaş bordrosu gibi raporlar alınabilmektedir. Bu raporları isterseniz belirlenen saat diliminde de istediğiniz mail adresine otomatik olarak gönderebilmeniz mümkündür. Yani sizin sürekli olarak personel giriş çıkış takip programı üzerinden rapor çekmenize gerek yoktur.

Personel giriş çıkış takip cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar; kartlı personel giriş çıkış takip cihazları, parmak izli personel giriş çıkış takip cihazları ve yüz tanımalı personel giriş çıkış takip cihazları olarak üç farklı grupta karşımıza çıkmaktadırlar. Hangi cihazın kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte, kullanılacak olan alan da göz önüne alınmalıdır. Çünkü örneğin diyelim ki inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan bir firmasınız. Firmanızdaki personellerin ellerinin tahriş olması gibi durumlar söz konusu olduğundan ötürü sizin yüz tanıma personel giriş çıkış takip cihazlarını kullanmanız çok daha mantıklıdır. Ancak diyelim ki muhasebe sektöründe faaliyet göstermekte olan bir firmasınız. Personellerinizin parmaklarının deforme olması gibi bir durum söz konusu olmayacağı için parmak izli personel giriş çıkış takip cihazlarını da kullanabilirsiniz. Bu durumda eğer tanımlı olan parmakta deformasyon olmasını da düşünürseniz, personellerinizin birden fazla parmağını da tanımlayabilirsiniz. Bu sayede geçiş yapılacak olan parmakta kesik ya da çizik olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Personel giriş çıkış takip sistemleri hakkında en çok merak edilenler arasında bu sistemlere ne kadara sahip olunacağı gelmektedir. Personel giriş çıkış takip sistemlerinde kullanılan Magic Face yüz tanıma personel giriş çıkış takip cihazları, Magic Passs parmak izli personel giriş çıkış takip cihazları ve Strike kartlı personel giriş çıkış takip cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Üstelik bu sistemler ile turnikelere tetik vermek için kullanılacak olan Avax turnikelerin de dağıtıcısıyız. Yani personel giriş çıkış takip sistemlerine en uygun fiyatlarla firmamızdan sahip olabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler