perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KAPI KİLİTLERİ

Yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol terminallerinin kullanılmasının artmasıyla birlikte kapı kilitlerinde de artış görülmüştür. Geçiş kontrol cihazları, uzaktan kumanda veya butonla oturulan yerden kapıyı açabilmek için kilinde elektronik yahut elektrikli olması gerekmektedir. Elektrikli kilit kullanılacak olan alanlarda kapıların sabit kısmındaki dil karşılığının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Perkotek Teknoloji olarak Strike manyetik kapı kilitlerinin satışını yapmaktayız. Bu kilitler paslanmaz çelikten üretildikleri için uzun yıllar boyunca kullanılabilirlerdir. Bu kilitler iki farklı çalışma prensibine sahiptirler. Enerji varken kilitli ya da enerji varken kapalıdırlar. Elektronik ve elektrikli kapı kilitlerinin tutuş güçleri 500 kilogram ve 1500 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Ahşap, Amerikan, pimapen, pvc, ahşap ve tahta kapılarda rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Selenoid kapı kilitleri ise paslanmaz olan kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmaktadırlar. 800 ile 2000 kg arası tutuş gücüne sahip olan modellerimize göz atabilirsiniz.

Manyetik kapı kilitleri ise cam kapıların sabit olan kısımlarına takılmaktadır. Manyetik kapı kilitleri, elektrik verildiğinde cam kapının hareketli kısmına takılan aparata mıknatıslama mantığı ile çekerek yapışmaktadır. Manyetik kapı kilidi tutuş gücü 1000 kilogram, 750 kilogram, 500 kilogram, 350 kilogram, 280 kilogram, 180 kilogram ve 60 kilogram arasında değişmektedir. Manyetik kapı kilitleri karşılığında kullanılabilecek olan aparatlar; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatlarıdır. Bu aparatlar kilitlerin karşısına yapıştıklarında kapıyı kırmayı deneseniz bile açılmayacaklardır. Yüksek tutuş güçleri sayesinde asla ve asla kapıyı bırakmayacaklardır.

Manyetik kapı kilitleri, elektronik kapı kilidi, elektrikli kapı, selenoid bold pimli kilit vb. tüm kilitlerin farklı tarz kapı yapılarında kullanılabilecek modelleri bulunmaktadır. Üstelik tutuş güçleri kilitlerin modeline göre değişeceğinden dolayı da kapının ağırlığının da pek bir önemi yoktur. Manyetik kapı kilidi kullanımı çok basittir. Montajı için uzun sürelerin harcanmasına gerek yoktur. Çok kısa bir sürede montaj yapılabilir. Manyetik kapı kilitleri ile pdks cihazları bir arada kullanarak da yerinizden kalkmadan kapınızı açabilirsiniz. Peki, bu kilitlerin kullanım alanları nerelerdir? Manyetik kapı kilitleri; alışveriş merkezlerinde, plaza, holding gibi yerlerde, işletmelerde, daire kapılarında, otomatik açılması istenen tüm kapılarda tercih edilebilmektedir.

Manyetik kapı kilitleri ile parmak izi cihazlarını birlikte uyumlu olarak kullanarak parmak izi cihazına okutma yapıldığında kapının otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Yüz tanıma cihazında da tıpkı parmak izi okuyucularda olduğu gibi yüz tanıma yapıldığında kapının otomatik olarak açılması sağlanabilmektedir. Ancak özellikle kartlı geçiş sistemleri ile sıkça tercih edilmektedirler. Kartlı geçiş kontrol terminalleri ile birlikte kullanılan manyetik kapı kilidi, butonlar da kullanılarak daha teknolojik bir biçime bürünmüştür. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike manyetik kapı kilidi Türkiye distribütörü olan firmamız, en uygun fiyat ile manyetik kapı kilitlerine sahip olmanızı sağlamaktadır. Satın almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle anında irtibata geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler