perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KAPI KİLİT FİYATLARI

Parmak izi kapı kilit fiyatları, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarının modellerine göre değişir. Çünkü kullanılacak olan cihazların farklı modellerinde kayıt kapasitesi, geçiş şekli vb. Pek çok özellik değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı parmak izi kapı kilit fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Öncelikle kullanılacak olan alanların belirlenmesi gerekmektedir. Daha sonra ona uygun olan bir cihaz seçilerek, parmak izi kapı kilit fiyatları teklifi verilmelidir.

Parmak izi kapı kilit fiyatları uygunluğu ile kullanılmakta olan cihazlarımız hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de parmak izi kapı kilit fiyatları yanı sıra bu cihazların nasıl kullanıldığı, hangi alanlarda kullanıldığı ve ne işe yaradığıdır. Parmak izi kapı kilit fiyatları uygunluğuna sahip olan parmak izi okuma cihazları, parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu farklılık, kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi durumların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Zaten parmak izi okuma cihazlarının bu özellikleri sayesinde günümüzde çok geniş alanlarda kullanılıyorlar. Genel olarak bu cihazlarımızda kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişmektedir. Bu sayede dilerseniz bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmaklarda kesik, çizik veya deformasyon olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilmketeir.

Parmak izi kapı kilit fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile personel takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, üye takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi yapılabilmektedir. Tabi ki bunun için parmak izi okuma cihazları ile birlikte uyumlu olan takip programının kullanılması gerekmektedir. Parmak izi cihazları ile birlikte öğrenci takip programı kullanılarak öğrenci takibi, yemekhane takip programı kullanılarak yemekhane takibi, geçiş kontrol programı kullanılarak geçiş kontrol takibi, üye takip programı kullanılarak üye takibi ve tuvalet takip programı kullanılarak da tuvalet takibi yapılabilmektedir. Tüm bu takip işlemleri oldukça basittir. Takip programlarının tamamı, firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için de ihtiyaca uygun olarak geliştirilebilmeleri daima mümkün olacaktır.

Parmak izi kapı kilit fiyatları uygunluğuna sahip olan parmak izli geçiş kontrol cihazlarımız, tüm takip programları ile uyumlu olarak kullanılabildiği için günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Özellikle işletmelerde personel takibi yapılmasının yanı sıra bu cihazları; okullar, belediyeler, plazalar, holdingler, kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, alışveriş merkezleri, hava alanları gibi farklı birçok alanda güvenle kullanabilirsiniz. Tüm bu alanlarda dilerseniz bu cihazlarımız ile kapılara, turnikelere ya da dilerseniz bariyerlere tetik verebilirsiniz. Parmak izi kapı kilit fiyatları uygunluğu ile kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kapı kilitleri kullanılmalıdır. Eğer kapı kilitlerini tercih etmek istemezseniz, parmak izli kapı kolu ile kapılara tetik verebilirsiniz. Turnikeler tetik vermek için bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Parmak izi tanımlı olan kişilerin parmaklarını okutmaları ile birlikte turnike kolları iki yana açılarak geçiş izni verecektir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler