perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK MIKNATISLI CAM KAPI KİLİDİ

Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi, cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılmakta olan kilitlerdir. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi aparatları ise cam kapıların hareketli olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi aparatlarının kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı bunlardandır. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidinde tutuş gücü de modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu kilitlerde tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidini kullanmak için kilitler cam kapıların sabit olan kısımlarına takıldıktan sonra elektrik verilmesi ile birlikte cam kapıların hareketli olan kısımlarındaki aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidinde tutuş gücü oldukça yüksek olduğundan dolayı kilit yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi yüksek tutuş gücü sayesinde asla kapıyı bırakmayacaktır. Bu da ne kadar sağlam olduklarının bir ispatıdır. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi hakkında çok merak edilen bir konu da bu kilitlerin fiyatlarıdır. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Ancak kullanılacak olan farklı modellerinde tutuş gücü değiştiği için net olarak bir bilgi veremeyiz. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi dışında kapı kontrolü sağlamanıza olanak tanıyan bir diğer kilit modelimiz ilse selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların sabit olan kısımlarına saplanması ile birlikte çalışmaktadır. Selenoid pimli bolt kapı kilitlerinin tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilidi dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kapı kilitleri ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Elektronik kilitler, tüm geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedir. Bu kilitler ile kapıyı açtırmak için kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike kapı kilitlerimizde dil mekanizması paslanmaz çelikten üretilmiş olduğu için uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilmektedir. Elektronik kilitlerde enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Bu kilitlerimizde tutuş gücü ise beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Ahşap kapılara, tahta kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara, pvc kapılara bu kilitler ile kolayca tetik verilebilmektedir. Kullanımları çok basit olup buton ile de kontrol edilebilirler. Buton kontrolü sayesinde özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan kapıları açtırabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler