perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI OTEL KAPI KİLİTLERİ

Kartlı otel kapı kilitleri, otel oda kapılarının kontrol altına alınması ve otel odalarının güvenli olması için kullanılmakta olan kilitlerdir. Kartlı otel kapı kilitleri, yüksek teknolojiye sahip olması ve sağlamlığı sayesinde hatasız olarak çalışmasına devam etmektedir. Mifare ve temic kartları okuyabilen kartlı otel kapı kilitleri, oldukça farklı bir kilit mekanizmasına ve materyale sahiptir. Pil ile çalışmasına devam eden kartlı otel kapı kilitlerinin orijinal pilleri ile 25.000 defaya kadar giriş ve çıkış yapılabilmektedir. Pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte de uyarı veren kartlı otel kapı kilitleri, pilin değiştirilmesi gerektiğini bildirmektedir. Pilin değiştirilmesi ile birlikte bu sayede ara veremden kullanıma devam edilebilmektedir. Zaten pilleri bitse bile mekanik anahtarları ile de kartlı otel kapı kilitleri açtırılabilmektedir. Kesintisiz ve sürekli kullanım bu şekilde mümkün olacaktır.

Kartlı otel kapı kilitlerinde kullanılmakta olan kartların öncelikle kodlanması gerekmektedir. Kartların kodlanma işlemi, kart kodlayıcı ile resepsiyon görevlileri tarafından yapılmaktadır. Hangi kart ile hangi odanın, hangi tarihler arasında kullanılacağı, kartlara yazılmaktadır. Böylece diyelim ki veli bey temmuz ayının ilk haftası otelde konaklayacak. Bu süre bittikten sonra kartlı otel kapı kilitleri kartları ile otel odalarına giriş ve çıkış yapılamayacaktır. Üstelik kullanılan bu kartların üzerine baskılar da yapılabilmektedir. Yapılan bu baskılar otel oda numarasını, otel logosunu ve otel ismini içerebilir. Kartlı otel kapı kilitleri kartlarını otel içerisindeki aktivitelerde kontör yükleyerek de kullanabilirsiniz. Bu sayede yanınıza para ve cüzdan almanıza da gerek kalmadan, kartlar ile harcama yapabilirsiniz. Kartlı otel kapı kilitleri kartlarının kaybolması, çalınması gibi durumlarda da resepsiyon görevlileri tarafından kartlar iptal ettirilebilecektir. Böylece güvenlik zafiyeti oluşmayacaktır.

Kartlı otel kapı kilitleri modellerimizde gövde renkleri farklılık göstermektedir. Böylece kullanılacak olan alanlara uygun olan tasarım seçilebilmektedir. Kartlı otel kapı kilitleri ile birlikte energy saver da kullanabilirsiniz. Energy saver, müşterilerin kodlanmış olan kartlı otel kapı kilitleri kartlarını takmaları ile birlikte oda içerisinde yer alan su tesisatı, havalandırma, alarm ve elektriğin aktif hale gelmesini sağlamaktadır. Energy saver sayesinde müşterilerin suyu açık bırakması ya da ışığı açık bırakması gibi durumlarda, kartlı otel kapı kilitleri kartlarını almaları ile birlikte tüm enerji harcayan cihazlar pasif hale getirileceği için çok ciddi bir enerji tasarrufu elde edilecektir. Energy saver kullanılan tüm alanlarda, faturalarda ciddi oranlarda düşüş gözlemlenmiştir.

Kartlı otel kapı kilitleri, sağlamlıkları ve kaliteleri ile günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Özellikle otellerde kullanılmasının yanı sıra tatil köyleri, butik oteller, beş yıldızlı oteller ve rezidanslarda da kullanılabilmektedir. Oldukça kaliteli gustavo kartlı otel kapı kilitleri fiyat teklifi almak ve bu kilitler ile geçiş kontrolü ve güvenliği sağlamak için size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler