perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI AÇMA SİSTEMİ

Şifreli kapı açma sistemi, kapılarınızı şifre kullanarak açmanızı sağlamakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazlarda şifrenin yanı sıra aynı zamanda kart teknolojisi kullanılarak da geçiş yapma özelliği bulunmaktadır. Şifreli kapı açma sisteminde kullanılmakta olan cihazlar, Strike marka olup firmamız Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Strike şifreli kapı açma sistemi Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu sebeple de bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Şifreli kapı açma sistemi günümüzde özellikle işletmelerde oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra aynı ayrıca holdinglerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, askeri alanlarda, plazalarda, alışveriş merkezlerinde vb. alanlarda da tercih edilebilmektedir. Şifreli kapı açma sistemi kullanımı oldukça kolaydır. Bu sistem cihazlarını kullanmak için öncelikle cihazların geçiş yapılacak olan alana montajının yapılması gerekir. Daha sonra da her kişi için farklı bir şifre kaydı yapılmalıdır. Tıpkı T.C. kimlik numarası gibi şifre de her kişiye özel olmaktadır. Bu sayede kimin giriş veya çıkış yaptığı, beraberinde kullanılmakta olan programda görüntülenebilecektir.

Şifreli kapı açma sisteminde kullanılmakta olan cihazlar, modellerine göre dörde ayrılmaktadır. Standalone şifreli kapı açma sistemi, online şifreli kapı açma sistemi, offline şifreli kapı açma sistemi ve panelli şifreli kapı açma sistemi. Tüm bu cihazlar ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilecek olan modelleri bulunmaktadır. Kapılara tetik vermek için öncelikle cihazların kapının girişine monte edilmesi gerekir. Aynı zamanda kapılara tetik vermek için elektrikli kilit, elektronik kilit ve manyetik kilitlerden tercihinize göre olanının kapıya monte edilmesi gerekir. Ahşap, demir, çelik, pvc, tahta vb. tüm kapılara uygun bir kilit modeli bulmak mümkündür. Kilitler, aynı zamanda butonlar ile de açılabilmektedir. Bu şekilde özellikle ofislerde kullanılan şifreli kapı açma sistemi ve kilitleri, yerinizden kalkmadan kapıları açmanızı sağlayacaktır. Girişte şifreli kapı açma sistemi kullanılırken, içeride buton kullanılmaktadır.

Standalone şifreli kapı açma sisteminde kullanılan cihazlara kart tanımlamak için öncelikle master kart tanımlanması gerekir. Master kart okutmadan, kart tanımlamak mümkün değildir. Manyetik kilit, elektrikli kilit ve elektronik kilitler ile birlikte de kullanılabilen standalone şifreli kapı açma sistemi, sabotaj alarmı da verebilmektedir. Bu cihazların dış ortamlarda da kullanılabilen su geçirmez modelleri bulunmaktadır. Online şifreli kapı açma sisteminde ise kullanılmakta olan cihazların çalışmaları sırasında bilgisayarın sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Offline şifreli kapı sisteminde ise cihazların çalışması sırasında bilgisayarların açık olmasına gerek yoktur. Bu cihazların kendileri zaten panel görevi gördükleri için de kullanımları sırasında panele de ihtiyaç duymazlar. Bazı modellerinde yer alan dahili batarya özelliği ile elektrik kesilmesi gibi durumlarda da kullanılmaya devam edilebilecektir. Panelli şifreli kapı açma sistemi ise sadece panel yardımıyla çalışır. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazlara aptal terminal adı verilmektedir. Aptal terminallerin hafızasında hiçbir bilgi bulunmaz. Tüm bilgiler panelde tutulmaktadır.

Şifreli kapı açma sistemi, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Siz de şifreli kapı açma sistemi kullanarak geçişleri kontrol altına almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları