perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark Girişi OGS: Güvenli ve Kolay Geçiş!

Otopark girişi ogs sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrollerinin yapılmasını ve bu kontrolün 7/24 güvenle devam etmesini sağlamaktadır. Otopark girişi ogs sistemleri günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle site otoparkları, apartman otoparkları ve iş merkezleri otoparklarında sıkça kullanılmakta olan otopark girişi ogs sistemleri, bu alanlar dışında hastane otoparklarında, kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan otoparklarda, hava alanı otoparklarında, fabrika otoparklarında vb. Alanda kullanılabilir. Öncelikle otopark girişi ogs bariyerlerinden bahsedelim. Otopark girişi ogs bariyerleri, farklı modellere sahiptir. MC otopark girişi ogs bariyeri, MX otopark girişi ogs bariyeri, MX otopark girişi ogs bariyeri ve DZ otopark girişi ogs bariyerleri aslında tamamen aynı amaç doğrultusunda kullanılmakta olan bariyerlerdir. Ancak bu bariyerlerde kol uzunlukları, kullanım alanları (iç ve dış ortamlar olarak) ve fiyat değişiklik göstermektedir. Otopark girişi ogs bariyerlerinin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda olabilir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkınızın giriş alanına uygun olarak farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Dış ortamlarda kullanılan modellerinde de gövdeleri paslanmaz çelik olmalıdır. Paslanmaz çelik gövdeli olan otopark girişi ogs bariyerleri, dış ortamlarda su geçirmez oluşları sayesinde güvenle kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan otopark girişi ogs bariyerlerinin gövdesi ile elektrostatik boyalıdır. Yeni modellerimiz ayrıca ledlidir. Ledleri, bariyerin geçişe hazır olması durumunda ve geçiş izni verildiğinde farklı olarak yanmaktadır.

Otopark girişi ogs bariyerlerimiz, uzaktan kumanda ya da buton ile tetiklenebilir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ya da çift buton kontrolü. Çift buton kontrolünde bariyer kolu bir butona basıldığında açılır, diğer butona basıldığında ise bariyer kolu kapanmaktadır. Tek buton ile kontrol sırasında ise bariyer kolunun açılması ve kapanması için tek buton bulunup, butona her basışta bir sonraki komuta geçilir. Otopark girişi ogs bariyerlerimiz, geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilmektedir. Ayrıca sensör kontrollerin araçların geçiş sırasında bariyer kolu altında durması durumunda, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklenseler bile güvenlik sensörü tarafından kolun aşağı yönlü hareketi engellenecektir. Böylece araca olası hasar verilmesi durumlarının da önüne geçilmektedir. Otopark girişi ogs bariyerlerinin elektronik devreleri üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler de daima kullanıma hazır olacaktır.

Otopark girişi ogs sistemlerini aktif olarak kullanabilmek için öncelikle araçlara özel olarak etiket tanımlanır. Antenler, araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilir. Daha sonra tanımlı olan etiketi antenin okuması ile birlikte otopark girişi ogs bariyer kolu açılarak, aracın giriş yapması sağlanır. Eğer antene okutulan etiket tanımlı değilse, bariyer kolu açılmayacak ve aracın giriş yapması da engellenecektir. Bu sayede otoparka sadece izin verilen araçların giriş ve çıkış yapması sağlanacaktır. Yukarıdan otopark girişi ogs sistemleri ürünlerimizi inceleyebileceğiniz gibi dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek otoparkınıza uygun olan otopark girişi ogs sistemleri için fiyat teklifi de alabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler