perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS CİHAZ FİYAT

Pdks cihaz fiyat, kullanılacak olan tüm cihazların modellerinde değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü pdks cihaz fiyat hakkında net bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Kullanılacak olan cihazlar bir yana, bu cihazların modellerindeki farklılıklara bakılarak da pdks cihaz fiyat değişebilmektedir. Bu yüzden en net bilgi için profesyonel ve uzman satış müdürlerimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Satış müdürlerimiz sizlerin ihtiyacına en uygun olan cihazı seçerek, takip işlemlerinizi o şekilde yürütmenizde sizlere yardımcı olacaklardır. Takip dışında aynı zamanda personel takibinde turnike ya da kilit kullanarak, geçiş kısıtlaması yapabilirsiniz. Tabi ki kilit ve turnike kullanacaksanız da pdks cihaz fiyatlarının değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır.

Peki, personel devam kontrol sistemleri nasıl kullanılıyor? Bu sistemlerin kullanımları çok basittir. Personelleri takip etmek için öncelikle tercih edilecek olan cihazlar belirlenmektedir. Daha sonra bu cihazlara personellerin bilgileri kayıt edilir. Kullanılacak olan tüm personel devam kontrol cihazları modellerimizde kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik vermek için kullanılan farklı modeller bulunmaktadır. Kapılara tetik vermek içi bu cihazların kapıların giriş ve çıkış alanlarında kullanılması gerekmektedir. Tabi ki bunun için kapılarda ayrıca kilit kullanılması gerekiyor. Kapılarda kullanılan kilitlerin ahşap kapılarda, demir kapılarda, cam kapılarda, pvc kapılarda ve metal kapılarda kullanılabilen modelleri, tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları ile kapılara tetik vermenizi sağlar. Bu cihazlar ile turnikelere tetik vermek için ise cihazların, turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnikelerin üzerine monte edilen cihazlara tanımlanmış olan kişilere kollarını otomatik olarak açarak geçiş yapabilmelerini sağlar.

Pdks cihaz fiyat uygunluğuna sahip olan üç farklı model vardır. Bunlar; yüz tanıma personel devam kontrol cihazları, parmak izi personel devam kontrol cihazları ve kartlı personel devam kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercih ve ihtiyacınıza uygun olarak değişmektedir. Tabi ki bu cihazların tamamı, oldukça güvenli personel takibi yapılmasını sağlamaktadır. En güvenilir olan personel devam kontrol cihazı ise şüphesiz yüz tanıma cihazlarıdır. Bu cihazlar, kişilerin yüzlerindeki algoritmayı okuyarak geçiş yapmanızı sağlar. Kişilerin yüzlerindeki iz her insanda farklı olduğu için hiçbir personel, bir başka personel yerine yüzünü okutarak asla geçiş yapamayacaktır. Bu da güvenilir geçişlerin sağlanması için harika bir seçenektir. Parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları ise kişilerin parmaklarının uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Bu izin her insanda farklı olması, geçişlerin güvenliği için harikadır. Kayıt kapasitesi parmak izi okuma cihazlarında bin ile on bin arasında değiştiği için de bu cihazlar ile her türlü alanda, personel sayınız her ne olursa olsun takip yapabilirsiniz. Kartlı personel devam kontrol cihazları ise kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartların personellere özel olması gerekmektedir.

Pdks cihaz fiyat teklifi almak ya da personel devam kontrol cihazlarını yerinde inceleme fırsatı yakalamak için Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler