perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL DEDEKTÖR FİYATLARI

Metal dedektörler, metal eşyaların tespit edilebilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanılmakta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; el tipi metal üst arama dedektörleri, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve xray bagaj arama dedektörleri. Hangi dedektörlerin kullanılacak olduğu sizin inisiyatifinize ve kullanacak olduğunuz alana göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda bu dedektörlerin bir arada kullanılabilmesi de çok daha güvenilir alanlar elde etmek için harika bir seçenektir. Üç farklı model metal dedektör fiyatları birbirinden farklıdır. Metal dedektörlerin kendi özelliklerine göre de metal dedektör fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Günümüzde çok geniş kullanım alanlarına sahip olan metal üst arama dedektörleri, özellikle yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, belediyeler, fabrikalar, plazalar, işletmeler gibi pek çok alanda tercih edilmektedir.

Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, kişilerin üzerinde yer alan metallerin tespit edilebilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Zone bölgesi ile çalışmasına devam eden kapı tipi metal üst arama dedektörlerinde, zone bölgesi ne kadar fazla ise metalin tespit edilmesi de bir o kadar basitleşir. Çünkü zone bölgesinin artması demek, kişilerin üzerinde taranacak olan alanın da büyümesi anlamına gelmektedir. Bu dedektörler ile tabanca, silah, bıçak gibi tüm kesici ve delici aletler kolayca tespit edilebilir. Üstelik kapı tipi metal üst arama dedektörleri ekranlarında, gün içerisinde kaç alarm verdiği ve gün içerisinde o dedektörlerden kaç kez geçiş yapıldığı da bilinmektedir. Bu dedektörler, yüksek bir hassasiyete sahiptirler. Metalleri tespit ettiklerinden sesli ve ışıklı olarak uyarı vermektedirler. Bu uyarının ses seviyesi, istenilen şekilde ayarlanabilir. Kapı tipi metal dedektör fiyatları için tek yapmanız gereken şey bizi aramak.

El tipi metal dedektör fiyatları oldukça uygun olup, bu dedektörler güvenlik görevlilerinin ellerinde kullanmakta oldukları dedektörlerdir. El tipi metal üst arama dedektörleri ile demir olan metaller ve diğer bütün metaller birbirinden ayırt edilebilmektedir. El tipi metal üst arama dedektörleri ile küçük olan metaller yakından ve büyük olan metaller ise uzaktan dahi tespit edilebilmektedir. El tipi metal dedektör fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, yüksek duyarlılığa ve seçiciliğe sahiptirler. Bu sayede silah, tabanca ve bıçak gibi tüm kesici ve delici aletler anında tespit edilebilir. Bu dedektörlerin kılıfları da oldukça dekoratif bir görüntüye sahiptir. El tipi metal dedektör fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, tarama yaptıklarında titreşimli olarak da uyarı verirler.

Xray bagaj arama ve tarama dedektörleri; bavul, çanta, valiz gibi eşyaların içerisini açmadan, bu eşyaların içerisinde yer alan metalleri tespit etmenizi sağlamakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları çok geniş olup günümüzde her geçen gün de daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Artan etnik ve global terör ile birlikte daha geniş alanlarda kullanılabilen x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri, organik madde ve inorganik madde ayrımı yapmaktadır. Bu maddeler dedektörlerin ekranlarına, atom numaralarına bakılarak renkli olarak yansıtılmaktadır. Her renk, farklı bir element grubunu temsil etmektedir. X ray bagaj arama ve tarama metal dedektör fiyatları da modeline göre değişir. Ancak Secuda x ray metal dedektör fiyatları firmamızda çok uygundur.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları