perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ PROGRAMI

Personel devam kontrol sistemi programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı oldukça basit olup kısa bir eğitim alan her son kullanıcı güvenle kullanabilecektir. Programda yetkilendirme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede birden fazla kullanıcıya ya da gruba yetki verilebilmekte veya erişim kısıtlamaları sağlanabilmektedir. Programdaki otomatik yedekleme özelliği ile de herhangi bir arıza oluştuğunda yedekleri kullanarak verilerin kayıpları engellenebilmektedir. Personel devam kontrol sistemi programı, görsel değişiklikler ile kolay bir kullanıma sahiptir. Sürekli olarak hızlı erişim imkânı da bulunmaktadır. Programdaki otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde istenilen zaman diliminde, istenmekte olan mail adresine istenilen tüm raporlar gönderilebilmektedir. Elemanların değiştirilmiş olan tüm maaşlarını da geriye dönük olarak raporlayabilirsiniz. Bir program ile birden fazla pdks cihazı bir arada kullanılabilmektedir. Böylece giriş alanı birden fazla olsa da sorun yaşamazsınız. Raporlamalardaki sayfa yapısını da istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Gruplandırma özelliği ile de personellerin raporlarını farklı bölümler gibi başlıklar altında detaylandırmakta mümkündür. Kişi bazındaki giriş ve çıkış raporlarında da erken gelmeler veya geç çıkmalar gibi eksik çalışmalar genel toplam süreleri de görülebilmektedir. Avans, maaş gibi işlemler de belirli bir yüzde ile değiştirilebilmektedir. Kişi bazında ve genel bazda raporlamalarda bulunan durum hanelerinde hafta tatilleri, devamsızlık bilgileri gibi ayrıntılar görülebilmektedir.

Personel devam kontrol sistemi programı, günümüzde sıklıkla yüz tanıma cihazları ile birlikte kullanılmaktadır. Bunun sebebi yüz tanıma cihazlarının oldukça güvenilir olmasıdır. Kişilerin benzersiz ve eşsiz olan yüzlerine bakarak tarama yapmaktadırlar. Parmak izi cihazları da yüz tanıma cihazlarından sonra en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar ile personel devam kontrol sistemi programını güvenle tercih edebilirsiniz. Bir cihaza birden fazla parmak izi kaydı yapabilirsiniz. Böylece personellerin normalde geçiş yaptıkları parmaklarında herhangi bir sorun olduğunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile kolayca geçiş yapılabilir. Bu da sizin için bir avantajdır. Kartlı cihazlar da personel devam kontrol sistemi programı ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Personel devam kontrol sistemi programı, internete bağlı olan bir bilgisayarda kullanıldığında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda doğrudan beş dakika içerisinde çağrı merkezine bağlanılabilmektedir. Uzaktan erişim ile sorun hızlıca giderilmektedir. Normalde eğer maaş ödemelerini elden yapıyorsanız; personel devam kontrol sistemi programı elden yaptığınızda oluşabilecek hataların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Programda bulunan dinamik parametre ayarları sayesinde firmanın çalışma sistemlerine göre de yeni çalışma sistemleri belirlenebilmektedir. Personel devam kontrol programı fiyatı da firmamızda oldukça uygundur. Daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler