perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TRİPOD TURNİKE FİYATLARI

Tripod turnike fiyatları, kullanacağınız her farklı model turnikede değişiklik göstermektedir. Bu yüzden tripod turnike fiyatları hakkında net olarak bir fiyat söylemek mümkün olmaz. Ana oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli olduğu da müşterilerimiz tarafından bilinmektedir. Tripod turnikeler, belirli alanlara kısıtlı yahut kontrollü geçişler sağlamak için kullanılırlar. Günümüzde metro ve metrobüs istasyonlarından sıkça aşina olduğumuz bu turnikeler, insan beli boyundadır. Zaten bu yüzden bir diğer ismi de bel turnikeleridir. Bu turnikelerin iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan modellerinde gövde elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövde, paslanmaz çeliktir. Bu sayede suya karşı dayanıklılık göstererek güvenle, tüm olumsuz hava koşullarına rağmen kullanılabilmektedir.

Tripod turnikelerden geçiş yaparken, turnike kolunun itilerek geçilmesi gerekmektedir. Geçiş yapılırken karşı yönden geçiş yapılamaz. Çift taraflı olarak geçiş imkânı sunsa da geçiş tek taraflı olarak yapılır. Bunun için sadece girişlerde ve sadece çıkışlarda farklı tripod modellerini kullanabilirsiniz. Kullanılacak olan bu turnikelerde zaten üç konumlu ışıklı gösterge bulunmaktadır. Bu göstergede kırmızı renkli “X” işareti yanıyorsa, bu geçiş yapılamayacağı anlamına gelmektedir. Geçişe hazır olduğunda ise turnike üzerinde yeşil renkli ok yanıp sönmektedir. Geçiş izni alınması ile birlikte de yeşil ok sürekli olarak yanmaya devam etmektedir. Bu göstergeler, geçişlerin çok daha kontrollü yapılabilmesi için harika bir seçenektir.

Tripod turnike fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan turnikelerimize, personel devam kontrol sistemleri cihazları ile de tetik verilebilmektedir. Bunun için bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazlarının tamamı bu turnikelere tetik vermek için kullanılabilmektedir. Tripod turnikelerimiz genel olarak -20 derece ile +60 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanılabilmektedir. Üstelik bu turnikelerimiz, acil alarm durumlarında (deprem, yangın, afet vb.) otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilir. Bu da bu tipi durumlarda güvenliğin sağlanması için harika bir seçenektir.

Tripod turnike fiyatlarının çok uygun olması, bu turnikelerin her zaman için çok daha geniş alanlarda kullanılabilmesini sağlamıştır. Bu turnikeler; kamu kurum ve kuruluşları, işletmeler, plazalar, okullar, spor salonları, fabrikalar, holdingler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilir. Tabi ki tüm bu alanlarda farklı şekilde, farklı ihtiyaçlara göre takip yapılabilmektedir. Üyeleri tripod turnikeleri ile takip etmek için üye takip programı, yemekhanelerde takip yapmak için yemekhane programı, okullarda takip yapmak için öğrenci takip programı kullanılması gerekmektedir.

Tripod turnike fiyatları uygunluğu ile kullanacağınız tüm bu turnikeleri yerinde inceleme fırsatı yakalamak için Perkotek Plaza’ya gelebilir, dilerseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler