perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL DEDEKTÖRÜ FİYAT

Metal dedektörü, metal eşya tespiti yapmak için kullanılan dedektörlerdir. Bıçak, silah, tabanca gibi kesici ve delici aletleri tespit etmenizi sağlayan bu dedektörlerin ayrıca patlayıcı maddeleri de tespit edebilmenizi sağlayan modelleri yer almaktadır. Üç başlık altında toplanan metal dedektörü her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Bu dedektörler kendi içerisinde üç farklı gruba ayrılırlar. Kapı tipi metal dedektörü, el tipi metal dedektörü ve xray bagaj arama metal dedektörü… Metal dedekörü fiyat, tercih edilecek olan dedektörün modeline göre değişmekedir. 

Kapı tipi metal dedektörü alışveriş merkezleri, askeri alanlar, hava alanları, belediyeler, işletmeler, plazalar vb. alanlarda sıkça rastladığımız dedektörlerdir. Bu dedektörler, bozuk para, kemer tokası, anahtar, silah, bıçak gibi metal eşyalara göre güvenlik seviyesi belirleyebilmenizi sağlamaktadır. Yüksek hassasiyet ile çalıştırıldıklarında küçük metallere dahi alarm verebilmektedirler. Bu dedektörler, suya ve ateşe karşı da hassasiyet göstermektedirler. Parazit dengeleyicisi ile açıldıklarında etraflarındaki metal yoğunluğunu setler. Böylece her çalıştırıldığında bu metallere tepki vermezler. Metal dedektörün ekranında günde kaç kez alarm verdiği, kaç kişinin geçiş yaptığı da görüntülenebilmektedir. Bu ekranına müdahale etmek için de bir güvenlik şifresi bulunmaktadır. Hassas metal algılamasına sahip kapı tipi metal dedektörünü kullanmak hamilelere, kalp atışlarına, video bantlara, manyetik yazılımlara ve bantlara zarar vermeyecektir. Ayrıca kurmak ve kaldırmak da çok basittir. Bunun için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Kapı tipi metal dedektörü fiyat için bize ulaşın. 

X ray bagaj arama metal dedektörü, yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan dedektörlerdir. Bu dedektörler, etnik ve global terörün artması ile birlikte oteller, alışveriş merkezleri, kongre merkezleri, plazalar, kamu kurum ve kuruluşları gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu dedektör; bavul, çanta, bagaj gibi tüm kargoların içerisini açmadan tarama yapılmasını sağlamaktadır. Bu dedektörlerin metal algılaması yaparken ekranlarına yansıttıkları renkler siyah – beyaz olabileceği gibi renkli de olabilmektedir. Ayrıca taramaları da organik madde ve inorganik madde ayrımı yaparak yapabilen modelleri bulunmaktadır. Dedektörlerin konveyöründen geçişi yapılan nesnelerin siluetleri ekrana yansıtılmaktadır. Renklerine göre hangi maddenin organik hangisinin inorganik olduğu görüntülenebilmektedir. Xray metal dedektörü fiyat için bizi arayabilirsiniz. 

El tipi metal dedektörü de metal eşyaları kolayca tespit edebilmenizi sağlayan dedektörlerdir. Bu detektörlere bir metal yaklaştırıldığında küçük ise bunları çok yakından, büyük ise uzaktan tespit edebilir. Bu tespitler sırasında bir metale denk geldiğinde de titreşimli olarak uyarı vermektedir. Demir olan metalleri ve diğer metalleri birbirinden ayırt edebilmektedir. Ayrıca opsiyonel olarak da şarj edilebilir. Deri kılıfı ile ergonomik bir kullanım sunan el tipi metal dedektörü, kapı tipi metal üst arama dedektörü ile beraber kullanıldığında çok daha iyi sonuçlar almanıza olanak tanımaktadır. Yüksek duyarlılık ve seçiciliğe sahip olan bu dedektör, geniş bir tarama alanına sahiptir. Özellikle kapı tipi metal dedektöründen yapılan şüpheli geçişlerde, bu dedektör kullanılarak güvenlik çok daha iyi bir hale getirilebilmektedir. El tipi metal dedektörü fiyat teklifi için satış danışmanlarımız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bugüne dek Secuda metal dedektörü Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Distribütör olduğumuz için de metal dedektörü fiyat firmamızda oldukça uygundur. En kaliteli cihazı, en uygun fiyata almak herkesin isteği. İşte biz bu isteğinizi Secuda metal dedektörleri ile gerçekleştiriyoruz. Kalite asla tesadüf değildir. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler