perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otomatik Bariyer Kapı Fiyatları: Uygun ve Güvenli Çözümler!

Otomatik bariyer kapı sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçları kontrol altına alabilmenizi sağlayan bariyerlerdir. Bu bariyerlerin kullanım alanları çok geniştir. Belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar gibi yerlerde var olan tüm otoparklarda tercih edilebilmektedir. Otomatik bariyer kapı fiyatları da oldukça uygundur. Bunun nedeni, Avax bariyer sistemleri Türkiye distribütörü olmamızdır.

Otomatik bariyer sistemlerini otomatik geçiş sistemi veya hızlı geçiş sistemi olarak da tercih edebilmeniz mümkündür. Bunun için otopark paneli, otopark antenleri, otopark takip yazılımı ve araç etiketlerinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle otopark anteninin ve bariyerin, araçların giriş yapacakları yere sabitlenmesi gerekir. Araçlara da etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Kâğıt etiketler, araçların camlarında kullanılmakta olup, plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Antenler, kayıtlı olan etiketleri gördüklerinde doğrudan geçiş yapılmasına izin verilmektedir. Otopark giriş ve çıkışlarına antenlerin 50 metrelik bir mesafeye kadar konulması gerekmektedir. Bu şekilde sistem tamamen kullanıma hazır olmaktadır. Tanımlı etiketleri gören araç bariyer kolunun açılmasını sağlayacaktır. Otomatik bariyer kapı fiyatları kullanılacak olan diğer tüm ek ürünlere göre de değişiklik göstermektedir.

Otomatik bariyerin teknik özelliklerinden bahsedelim. Bu bariyerlerin gövdeleri, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelikten üretilmektedir. Elektrostatik boyalı bariyerler iç ortamlarda ve paslanmaz çelik bariyerler ise dış ortamlarda kullanılmaktadır. Yani her çeşit alanda tercih edilebilir bir bariyer bulabilmek mümkündür. Bariyerleri kontrol etmek için buton ya da uzaktan kumanda da kullanılabilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı yöntem bulunmaktadır. Tek buton ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basmanızda bir sonraki komuta geçilir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bunlardan biri sadece bariyer kolunu açmak, diğeri ise bariyer kolunu kapatmak için kullanılır. Otomatik bariyer kapı fiyatları buton kontrolüne göre farklı olarak karşımıza çıkmayacaktır. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen bariyerler, Cmos, TTL, Rs 232 ve Rs 485 ile bilgisayar kontrollü olarak kullanılabilmektedir. Bir bilgisayar kontrolünde 256 adet bariyer kontrol edilebilmektedir. Ayrıca Avax bariyerler, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik olarak kapanması sağlanabilmektedir.

Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen otomatik bariyer, araç geçişi esnasından bariyerin kolunun altında herhangi bir araç durması durumunda, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun aşağı hareketi güvenlik sensörleri tarafından engellenebilecektir. Bariyerlerin kolları yukarı ve aşağı hareket etmeleri esnasında kendilerine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir. Emniyet sensörünün dışında kalan durumlarda da bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik olarak yukarı yönde hareket alması, 0,7 saniyedir. Bariyer kolunun yukarı hareket etmesi sırasında ise hareket yönündeki cismi algılaması ve durma süresi de 0,3 saniyedir. Ayrıca kolun çarpma gibi durumlarda kırılabilir olarak üretilmesi de mümkündür. Otomatik bariyer kapı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile sizlere bariyer değil, güvenlik ve kontrol satıyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler