perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATISLI KAPI KİLİDİ

Yüz tanımalı, parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş kontrol cihazlarının kullanımlarının günümüzde artış göstermesi ile birlikte elektronik olan kapı kilitlerine de talep giderek artış göstermektedir. Geçiş kontrol cihazlarının uzaktan kumanda veya buton ile de oturulan yerden kontrol edilebilir olması, elektrikli veya elektronik olması şarttır. Elektrikli kilitlerin karşılıklarının kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının da değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike mıknatıslı kapı kilidi sistemlerindeki dil mekanizmaları, paslanmaz çelikten imal edilmiş olup uzun seneler boyunca sorunsuz olarak hizmet alabilmeniz için tasarlanmışlardır. Bu kilitler, enerji varken kilitli olan ya da enerji varken kapalı olarak iki farklı çeşit çalışma prensibine sahip olmaktadırlar. Tutuş güçleri bu kilitlerde beş yüz kilogram ve bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermekle birlikte farklı ebat ve güçlerde olmaktadır. Amerikan, ahşap, tahta, pimapen, kompozit ve pvc kapılarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Selenoid pimli bold kilitler ise silindir şeklinde olan paslanmaz kapı dillerinin kapının hareketli olan kısımlarına saplanması ile çalışmaktadırlar. Bu kilitlerde tutuş güçleri, 800 ile 2000 kilogram arasında değişmektedir.

Manyetik mıknatıslı kapı kilidi ise cam kapılarda kullanılırlar. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılmaktadırlar. Elektrik verildiğinde cam kapının hareketli olan kısmına takılan aparat, mıknatıslanma mantığı ile çekerek yapışmaktadır. Tutuş güçleri ise bu kilitlerde altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilograma kadar desteklenebilecektir. Mıknatıslı kapı kilidi ile birlikte kullanılmakta olan aparatlar da bulunmaktadır. LZ aparatı, U aparatı, Z aparatı ve L aparatı bu aparatlardandır. Mıknatıslı kapı kilidi, karşılıklarına yapıştıkları anda kapıyı kırmanız durumunda dahi yüksek tutuş güçlerinin bulunması sayesinde asla açılmayacaklardır.

Günümüzde geçiş kontrol cihazlarının kullanımlarının artması ile birlikte her geçen gün daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanan mıknatıslı kapı kilidi, özellikle ofislerde oturduğunuz yerden kapılarınızı açabilmeniz için kullanılmaktadır. Bu şekilde kapı çaldığında yerinizden kalkmanıza gerek kalmaksızın kapıları kolay ve hızlı bir biçimde açabileceksiniz. Bu da kapı kontrollerinin çok daha iyi bir şekilde yapılabilmesini ve bu sayede de güvenliğin maksimum oranda artmasına vesile olacaktır.

Mıknatıslı kapı kilidi sistemleri, butonlar ile birlikte kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan butonların dokunmalı ve dokunmasız olanları bulunmaktadır. Dokunmasız olan butonlara elimizi yaklaştırdığımızda, bu şekilde çalışabilecek olarak üretilmişlerdir. Görünüş olarak da oldukça şık olan bu butonlar, geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Fiyat olarak da firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmuşlardır. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler