perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ OKUYUCULU KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Parmak izi okuyuculu kapı kilidsistemleri, parmak izi ile geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan ve aynı zamanda da personel takibi yapmak için kullanılan bir sistemdir. Bu sistemin kullanımı çok basit olup birçok farklı alanda tercih edilmektedir. Örneğin; fabrikalar, hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, askeri alanlar vb. bu cihazların kullanılmakta olduğu alanlardır. Parmak izi okuyuculu kapı kilidi sistemlerinde parmak izi teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknolojide kişilerin eşsiz ve benzersiz olan parmak izi kullanılmaktadır. Bu iz her insanda farklıdır. Bunun yanı sıra her insanın her parmağında da farklılık göstermektedir.  Bu da geçişlerin oldukça güvenilir bir biçimde yapılabilmesini sağlayacaktır. Parmak izi okuyuculu kapı kilidi fiyatları cihazların parmak izi kayıt etme hafızasına göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Parmak izi okuyuculu kapı kilidi fiyatlarıPerkotek Teknoloji olarak bu kilit sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için oldukça uygundur. Üstelik parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçişe imkân tanıyan modelleri bulunmaktadır. Parmak izi cihazları ile aynı zamanda turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kilit sistemlerinin de parmak izi cihazları ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Elektrikli kilitler, elektronik kilitler ve manyetik kilitler kapılara tetik vermek için kullanabileceğiniz kilitlerdir. Bu kilitler ile tetik vermek yerine parmak izi okuyuculu kapı kilidini de kullanabilirsiniz. Bu kilitlerde parmak izi okuyucu, elektronik kilit ve kapı kolu bir arada olmaktadır. Pil ile çalışmasını devam ettirmekte olan bu cihazlar, cihazın özelliklerine göre 1000 adet geçişe de imkân tanıyabilmektedir. Pilin bitmesine yakın olan son 100 geçişte ise uyarılar vererek pilin değiştirilmesi gerektiğinin bilgisi verilmektedir. Üstelik bir cihaz, bir kişinin on adet parmağını da tanımlama imkânı sunmaktadır. Normalde geçiş yapılan parmakta herhangi bir sorun oluşması durumunda kayıtlı olan diğer parmak izleri ile geçiş yapabilirsiniz. Üstelik parmak izi okutularak geçiş yapılabildiği gibi kart ya da şifre okutarak da geçiş yapılabilir.

Parmak izi okuyuculu kapı kilidi fiyatları farklı teknik özelliklerine göre değişebilir. Bazı işe yarar teknik özelliklerinden bahsedelim. Bu cihazlarda parmak izi sensörü ne kadar iyi ise geçişlerin hızı da o kadar düşük olacaktır. Geniş ve renkli olan ekranlara sahip olan bu cihazlar, genellikle Türkçe ve sesli olarak geri bildirim özelliğine sahiptirler. Bazı modellerde dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesintisi yaşanması gibi durumlarda cihaz da çalışmaya devam edebilecektir. Günümüzde sıkça personel takip programı ile birlikte kullanılan parmak izi okuyuculu kapı kilidi, geçiş kontrolünün de olmazsa olmazlarındandır. Fiyat olarak da oldukça uygun olup distribütör olan firmamız, güvenli geçişlerin altın anahtarıdır. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçmek. Parmak izi okuyuculu kapı kilidi fiyatları öğrenmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler