perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞ YERİ TURNİKE SİSTEMİ

İş yeri turnike sistemi, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu turnikelerin 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller bel turnikesi, hızlı geçiş turnikesi, boy turnikesi ve engelli geçiş turnikesidir. Öncelikle bel turnikelerinden bahsedelim. Bu turnikeler, tripod turnike olarak da adlandırılmaktadır. Tripod turnikelerin gövdesi paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olabilmektedir. Bu turnikelerde darbe emen absorber kullanıldığı için turnike kolunun sabit bir hızda turunu tamamlanması sağlanmaktadır. Göbek mekanizmaları dökümden imal edilmiş olan bu turnikelerde zamanla kullanımlara bağlı olarak kol boşlukları oluşmayacaktır. Üstelik bu modelde iş yeri turnike sistemine parmak izi okuyucu, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile de tetik verilebilmektedir. Bel turnike sistemlerinin kol uzunlukları da genel olarak 45 santimetre civarında olmaktadır.

Hızlı geçiş iş yeri turnike sistemi ise yoğun kullanımların olduğu ve estetik gereken alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, double ve single olarak farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Kanatları ise pleksi ya da camdan imal edilmektedir. Geçiş yetkileri verildiğinde kanatlarını sola ve sağa doğru olarak açarak temiz bir geçiş alanı yaratmaktadır. Plazalar, iş merkezleri, belediyeler, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar gibi pek çok alanda kullanılabilmekte olup işletmelere şıklık katmaktadır. Turnikeden geçiş yapma sırasında ise iş yeri turnike sistemi, ışıklı olarak uyarı vererek kullanıcısını yönlendirebilmektedir. Paslanmaz çelikten olan modellerini dış ortamlarda da kullanabilmek mümkündür. Üstelik tüm pdks cihazlar ile de bu turnikelere tetik verebilirsiniz.

Vip iş yeri turnike sistemi yani bir diğer ismiyle engelli geçiş turnike sistemleri, engelli bireylerin engelsiz geçişleri için tasarlanmıştır. Normal bir turnikeden engelli bireylerin geçiş yapması mümkün olmayabilir. İşte bunun için üretilmiş olan vip turnikeler, turnike kullanılan her alanda muhakkak kullanılmalıdır. Kurulumları ve kullanımları zaten çok kolaydır. Turnike kolunu itmek, geçiş yapmak için yeterli olacaktır. Bu turnikelerin kol uzunlukları da modele göre değişmektedir. İsteğe bağlı olan tüm gerilim şartlarını sağlayabilmektedir. Sessiz ve yumuşak geçişler için de oldukça ideal olan Avax engelli geçiş iş yeri turnike sistemi fiyatları dağıtıcı olduğumuz için uygundur.

Boy iş yeri turnike sistemi 2 sene boyunca garantilidir. Üstelik 10 sene boyunca da yedek parça garantisi bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda sistem destek çalışanlarımız ile irtibata geçtiğinizde anında destek de verilebilmektedir. Iso 2000, Iso 9001, Tsek gibi kalite belgelerine sahip olan bu turnike sistemleri için KKTC, balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve her nerede olursanız olsun kaliteli, uzman ve kesintisiz destek alabilmeniz mümkündür.

Perkotek Teknoloji olarak da Avax iş yeri turnike sistemi Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için de bu turnike sistemlerinin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak. Anında çözümler ile güvenliğinizi sağlayacağız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler