perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATISLI KAPI KİLİTLERİ

Mıknatıslı kapı kilitleri, cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Mıknatıslı kapı kilitleri ile cam kapıların kontrollü olarak açılması sağlanmaktadır. Mıknatıslı kapı kilitleri, aparatlar ile birlikte kullanılmaktadır. Mıknatıslı kapı kilitleri öncelikle kapıların sabit olan kısımlarına monte edilir. Aparatlar ise kapıların hareketli olan kısımlarında kullanılmaktadır. Kilidin aparata mıknatıslama mantığı ile yapışması sonucu kapıların kapanması sağlanmaktadır. Mıknatıslı kapı kilitlerinin tutuş gücü de altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişmektedir. Tutuş gücü farklılığı, kullanılacak olan kapı ağırlığının karşılanabilmesi için önemlidir. Bu kilitler ile birlikte kullanılacak olan aparatlar; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olarak adlandırılmaktadır.

Mıknatıslı kapı kilitleri dışında kapılarda kullanılmakta olan bir de elektronik kilitler ve elektrikli karşılıkları bulunmaktadır. Elektronik kilitler ile elektrikli kilit karşılıkları kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Bu kilitlerin dil mekanizmalarının paslanmaz çelikten imal edilmiş olması sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilecektir. Bu kilitler enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Bu kilitlerin tutuş gücü ise beş yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Ahşap, demir, metal, çelik, Amerikan veya kompozit tüm kapı yapılarında kullanılabilmektedirler. Selenoid kilitler ise silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli kısmına saplanması ile çalışmaktadır. Bu kilitlerde ise tutuş gücü sekiz yüz ile iki bin kilogram arasında değişmektedir.

MIKNATISLI KAPI KİLİTLERİ FİYATLARI

Mıknatıslı kapı kilitleri fiyatları, kullanılacak olan kilidin modeline göre değişmektedir. Ancak Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Strike mıknatıslı kapı kilitleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü ise bu kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygun olmaktadır. Mıknatıslı kapı kilitleri sistemleri fiyatları ise beraberinde kullanılacak olan geçiş kontrol cihazlarının modellerine göre de değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlar ile mıknatıslı kapı kilitleri satın alarak, kapılarınızdan yapılacak olan geçişlerin çok daha kontrollü olmasını sağlayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları