perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

WC TURNİKE FİYATLARI

WC turnike fiyatları, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu turnikeler genellikle bel turnikeleridir. Bel turnike sistemleri, tripod turnike olarak da bilinen turnikelerdir. Bu turnikeler wc turnikesi olarak kullanıldıklarında, tuvaletlere geçişlerin kontrollü ve ücretli olması sağlanabilmektedir. Bunun için kullanılacak olan modeller de değişiklik göstermektedir. Wc turnike fiyatları, turnikelerin iç ya da dış ortamlarda kullanılmasına göre farklılık gösterebilmektedir. Dış ortamlarda kullanılacak olan turnikeler, paslanmaz çeliktir ve su geçirmezler. Üstelik tüm olumsuz kötü hava koşullarına karşı da dayanıklılık göstermektedir. İç ortamlarda kullanılacak olan turnikeler ise elektrostatik boyalı olan turnikelerdir. Bu turnikeler tüm iç ortam tuvaletlerinde kullanılabilmektedir.

Wc turnike sistemleri, tuvaletlere jeton ya da para ile giriş yapmanızı sağlamakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde turnike kollarını açabilmek ve kapamak için butona sürekli olarak basmak gerekmektedir. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı seçenek bulunmaktadır. -20 derece ve +60 derece arası tüm sıcaklıklarda kullanılabilen bu turnikeler, iki yönlü olarak geçiş yapılmasına izin verilmektedir. Ancak geçiş yaparken, karşı yönde geçiş yapılması ihtimali söz konusu değildir. Wc turnike sistemleri, acil alarm moduna da sahiptir. Acil alarm modu sayesinde deprem, yangın veya afet gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçilebilmektedir.

Wc turnike fiyatları çok merak edilse de net olarak bir fiyat verebilmek mümkün olmayacaktır. Wc turnike sistemleri, üç konumlu ışıklı göstergelere sahiptir. Bu göstergelerde turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş sırasında ise yeşil renkli ok sabit olarak yeşil yanmaktadır. Geçiş izni olmadığında ise kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Kullanımı çok kolay bu turnikelere jeton para modülü takıldığında tuvalete jeton ya da para ile giriş yapmak mümkün olacaktır. İhtiyaca uygun çözümler üreten bu turnikelerimiz, istenen besleme gerilimi şartlarını da sağlayabilmektedir.

Wc turnike sistemleri, yumuşak ve sessiz geçişleri sayesinde konforlu bir kullanım sunmaktadır. Wc turnike sistemleri aynı zamanda iki sene boyunca da garantilidir. Tüm Türkiye genelinde kaliteli, uzman, hızlı ve kesintisiz destek alabilme imkânı bulunmaktadır. Wc turnike sistemleri ile geçişleri kontrol altında tutmak ve tuvaletlere girişleri 7/24 kolayca takip edebileceksiniz. Wc turnike fiyatlarını öğrenmek için daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler