perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATISLI KİLİT SİSTEMLERİ

Mıknatıslı kilit sistemleri, kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrollü bir hal almasını sağlamaktadır. Mıknatıslı kilit sistemlerinde kullanılabilir olan farklı modeller bulunmaktadır. Bu modeller, her türlü kapıya kolayca tetik verebilmenizi ve böylece geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Mıknatıslı kilit sistemlerinin modellerinden bahsedelim. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları bu kilitlerin bir modelidir. Elektronik mıknatıslı kilit sistemleri, yüz tanıma cihazları, kartlı geçiş kontrol cihazları ve parmak izli geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmekte olan cihazlardır. Bu cihazları kullanarak kapıları tetiklediğinizde uzaktan kumanda ile oturduğunuz yerden kapıların açılmasını sağlayabilirsiniz.  Tabi ki bunun için kapınızdaki kilidin elektronik mıknatıslı kilit sistemleri veya elektrikli olması gerekmektedir. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olduğu yerlerde kapıların sadece sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarını değiştirmek yeterli olacaktır. Strike mıknatıslı kilit sistemleri dil mekanizmaları paslanmaz çelikten üretildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım imkânı da mevcuttur. Bu kilitler, enerji varken kapalı ya da enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibine sahiptir. Elektrikli mıknatıslı kilit sistemlerinde tutuş gücü 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu kilitleri; ahşap kapılarda, demir kapılar, Amerikan kapılar, pimapen kapılar, kompozit kapılar ve pvc kapılarda güvenle kullanabilirsiniz.

Bir diğer mıknatıslı kilit sistemleri modeli de selenoid bold pimli kilitlerdir. Bu kilitler, silindir şeklinde olup paslanmaz kapı dilinin kapının hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışmasına devam etmektedir. 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında bir tutuş gücüne sahiptir. Diğer mıknatıslı kilit sistemleri modeli ise manyetik cam kapı kilitleridir. Bu kilitler, cam kapılarında sabit olan kısımlarına takılarak kullanılırlar. Manyetik mıknatıslı kilit sistemlerine elektrik verildiğinde, cam kapılarında hareketli olan kısımlarına takılan aparatlara, mıknatıslama mantığı ile yapışması beklenmektedir. Manyetik mıknatıslı kilit sistemlerinde tutuş gücü 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişmektedir. Yani her ağırlığa sahip olan tüm cam kapılarınıza manyetik mıknatıslı kilit sistemleri ile tetik verebilmek mümkündür. Bu kilitlerin karşılıklarında kullanılan aparatlar; LZ aparatı, L aparatı ya da Ze aparatı gibi farklı modellerdir.

Mıknatıslı kilit sistemleri günümüzde çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Kamu kurumlarında ve kuruluşlarında, işletmelerde, plazalarda, holdinglerde, okullarda, depo kapılarında ofislerde ve buna benzer birçok farklı alanda güvenle kullanılabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olduğu için zaten çok büyük zahmet etmenize gerek yoktur. Uzaktan kontrol edilebilmeleri sayesinde de yerinizden kalkmadan butonlar ile kapıları da açabilirsiniz. Mıknatıslı kilit sistemleri fiyatları ve mıknatıslı kilit sistemleri teklifi için yek yapmanız gereken sadece 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle iletişime geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler