perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
NİCE BARİYER SİSTEMLERİ

Nice bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçları kontrol altında tutabilmenizi sağlayan bariyerlerdir. Nice bariyer sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişir. Otopark girişlerinde hızlı geçiş sistemi ya da otomatik geçiş sistemi olarak tercih edilen bu bariyerler, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik gövdeye sahip olabilmektedir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan bu bariyerler, dış ortamlarda güvenle kullanılırlar. Elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu bariyerlerin buton ile de kontrol edilmesi mümkündür. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer alır. Çift buton ya da tek buton kontrolü. Çift buton kontrolünde bariyer kolunu açmak veya kapamak için iki farklı buton vardır. Tek buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için aynı butona basarak bir sonraki komuta geçiş yapılabilir. Nice bariyer sistemlerinin butonlu etkileşim alanı elli metredir. Üstelik zaman kontrolleri sayesinde bariyer kolunun belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması da mümkün olacaktır. Geçiş kontrol özellikleri ile de parmak izi okuyucu, yüz okuma ve kartlı geçiş cihazları gibi tüm personel devam kontrol cihazları ile tetiklenebilirler. Ayrıca nice bariyer sistemleri, opsiyonel olarak akü ile birlikte de kullanılabilir. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda, akü devreye girerek 250 defaya kadar açma ve kapama yapabilmenizi sağlar.

Nice bariyer sistemleri, aynı zamanda sensör kontrollü olan sistemlerdir. Sensör kontrolü demek, araçların geçiş yapmaları sırasında bariyer kolu altında herhangi bir araç varsa, kolun aracı hissederek durmasını sağlar. Herhangi bir kontrol ünitesi ile kola tetik verilse bile kol hareketine devam etmez. Böylece bariyerin kolu altında duran aracın hasar görmesi de engellenmektedir. Emniyet sensörlerinin dışında kalan durumlarda da bariyerin kolunu aşağı doğru hareket ettiği yöndeki cisimleri algılayarak durma süresi sadece 0.7 saniyedir. Yukarı yönlü hareket sırasında ise hareket yönündeki cismi algılaması ve durması ise sadece ve sadece 0.3 saniyedir.

Nice bariyer sistemleri programı, sistemi her zaman için çok daha aktif olarak kullanabilmenizi sağlar. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından kendimizce geliştirilmiş olup sürekli olarak da ilave modüller ile geliştirilmektedir. Online olarak çalışan nice bariyer sistemleri programı giriş ekranı şifrelidir. Yetki sınıflarına göre şifreli olarak ya da farklı veri tabanları seçebilmek mümkündür. Ana ekranda ayrıca cihazların bağlantı durumlarını da sürekli olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Gün içerisinde otoparka kaç aracın giriş ve çıkış yaptığı görülebilir. Bu araçların hangi saatlerde girdikleri ve çıktıklarının bilinmesinin yanı sıra aynı zamanda misafir / ziyaretçi araçlar için de manuel olarak tetikleme yapılabilir. Programın ana ekranında bulunan manuel tetikleme özelliği ile bariyer kolu kaldırılarak aracın geçiş yapması sağlanabilir. Nice bariyer sistemleri programı kurulumu ve kullanımı da çok basittir. Araçların geçişleri esnasında tüm bilgileri program ekranında görüntülenebilmektedir. Siz de nice bariyer sistemleri ile güvenli otoparklar için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları