perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ TURNİKE FİYATLARI

Parmak izli turnike fiyatları, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazına ve turnike modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı parmak izli turnike fiyatları için net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Ancak kullanılacak olan Magic Pass parmak izi okuma cihazları ve Avax turnikelerin fiyatları firmamızda oldukça uygun olduğu için bu sistemleri çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Parmak izli turnike fiyatları uygunluğuna sahip olan parmak izi cihazlarımız, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapılmasını sağlamakta olan cihazlardır. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu olmaz. Böylece oldukça güvenilir bir takip imkânı doğmaktadır. Parmak izi okuma cihazlarımız ile günümüzde genellikle personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi ve öğrenci takibi yapılabilmektedir. Bu takip işlemlerinin yapılabilmesi için tabi ki parmak izi okuma cihazları ile birlikte uyumlu olan takip programının da kullanılması gerekmektedir. Eğer parmak izi okuma cihazları ile personel takibi yapılacaksa personel takip programı, üye takibi yapılacaksa üye takip programı, yemekhane takibi yapılacaksa yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapılacaksa geçiş kontrol programı kullanılması gerekmektedir. Tüm bu takip programları ile parmak izi okuma cihazlarının uyumlu olarak kullanılması, bu cihazların kullanım alanlarının da genişlemesini sağlamıştır. Günümüzde işletmelerde, plazalarda, hava alanlarında, okullarda, yurtlarda, hava alanlarında, alışveriş merkezlerinde ve buna benzer pek çok alanda bu sistemler kullanılabilmektedir.

Parmak izli turnike fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan parmak izi okuma cihazları ile turnikelere tetik vermek için bu cihazların, turnikelerin üzerine montajının yapılması gerekmektedir. Cihazın montajının yapılması çok basit olup, teknik destek ekibimiz tarafından bu işlem gerçekleştirilmektedir. Parmak izi okuma cihazları ile tüm turnikelere tetik verilebilmektedir. Bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve engelli geçiş turnikelerine bu cihazlar ile kolayca tetik verebilirsiniz. Bu turnikelerin de tıpkı parmak izi okuma cihazları gibi iç ve dış ortamlarda kullanılabilen modelleri bulunmaktadır. Avax turnikelerin dış ortamlarda kullanılan modellerinde gövde paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik oluşu sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden çalışmasına güvenle devam edebilmektedir.

Parmak izli turnike fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarımızda kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik gösterdiği için takip yapacak olduğunuz her alana uygun olan bir model bulabilmek daima mümkündür. Bu cihazların turnikelerin üzerinde kullanılarak geçiş yapılması hem geçiş kontrolü hem de geçiş kısıtlamasına aynı anda erişim imkânı sunduğu için günümüzde çok popüler olarak tercih edilmektedir.

Parmak izli turnike fiyatları uygunluğuna sahip olan parmak izi okuma cihazlarımız ile kapılara da tetik verebilmek mümkündür. Bu cihazlar ile kapılara tetik verebilmek için beraberinde kilitlerin de kullanılması ya da parmak izli kapı kolunun tercih edilmesi gerekmektedir. Kilitlerin tüm kapı yapılarında kullanılabilir olan modelleri ile her kapıya tetik imkânı mevcuttur. Parmak izli turnike fiyatları teklifi için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler