perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS’Lİ BARİYER

Ogs’li bariyer sistemleri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrollü ve güvenli bir şekilde yapılması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Ogs’li bariyer modellerinde kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu sayede geçiş noktaları da tamamen kapanabilecektir. Böylece sadece ogs’li bariyer ile sizin onay verdiğinizin araçların geçişleri yapılabilecektir. Her türlü bütçe ve kalite esaslarına göre farklı modelleri ile satışa sunulmuş olan ogs’li bariyeri otoparklarınızda geçişleri kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Avax ogs’li bariyerler, emniyet fotoseli, loop dedektör ve akıllı kol ile geçiş yapacak olan araçların görmemesi için güvenlik paketleri ile donatılmıştır. Loop dedektörü ve emniyet fotoseli sayesinde ogs’li bariyer kolu altında bir araç varsa, kapat butonuna basılsa bile verilecek olan zararı engellemek için bariyer kolunu hareket ettirmeyecektir. Loop dedektör ve emniyet fotoseli arızalandı diyelim. Bu durumda da ogs’li bariyer akıllı kolu, kolun altındaki bir cisme temas etmesi durumunda bu cisimleri algılayabilmektedir. Üstelik ogs’li bariyer modelleri özelliklerine ve kullanılacak olan otoparklardaki araç geçiş yoğunluğuna göre kapanma ve açılma süreleri de değişebilir. Ogs’li bariyerlerde bu süre 1 saniyeden başlayarak 6 saniyeye kadar değişebilecektir. Ogs’li bariyerleri aynı zamanda buton ve uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kollarının açılması için farklı, kapanması için farklı buton bulunur.

Ogs’li bariyer, iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modellere sahiptir. Dış ortamlarda kullanılabilir olan ogs’li bariyer, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu sayede suya karşı dayanıklılık gösterir ve olumsuz tüm hava koşullarına karşın kullanılabilir. İç ortamlarda kullanılabilir olan ogs’li bariyer ise elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Tamamen kullanılacak olan alana uygun olan ogs’li bariyer ile geçişler her zaman için çok daha kontrollü bir hal almaktadır. Ogs’li bariyer kullanım alanları da iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olmaları sayesinde çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Özellikle site otoparklarında, hastane otoparklarında, iş yerleri otoparklarında sıkça kullanılırlar.

Ogs’li bariyerler opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek 200 defaya kadar açma ve kapama yapabilmeyi sağlar. Böylece ogs’li bariyer elektrik kesintilerinden etkilenmeyecektir. Ogs’li bariyer sistemleri de elektronik devre mikroprosesör kontrollüdür. Elektronik devresi üzerindeki tüm opsyionel özellikler, daima kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları takılarak da sistemleri daima her zaman masrafsız bir şekilde geliştirilebilir. Bariyer kolları üzerinde bulunan ikaz lambası da bariyer kolunun aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında yanıp sönmektedir. Üstelik ogs’li bariyer ile acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna da geçilebilir. Ogs’li bariyer fiyat teklifi için bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler