perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS’Lİ OTOPARK

Ogs’li otopark sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınması için harika bir seçenektir. Bu sistemleri; ogs’li otopark bariyeri, ogs’li otopark paneli, ogs’li otopark programı, ogs’li otopark etiketi, ogs’li otopark anteni ve ogs’li otopark montaj direği oluşturmaktadır. Sistemi aktif olarak kullanabilmek için öncelikle bariyerlerin, araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanların girişlerine monte edilmesi gerekmektedir. İsterseniz otoparkların sadece giriş alanlarında ogs’li otopark bariyeri kullanabilirsiniz. Giriş ve çıkışların sadece bu bariyerden yapılması sağlanabilmektedir. Dilerseniz de iki farklı otopark bariyeri kullanarak, girişlerin bir bariyerden ve çıkışların farklı bir bariyerden yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemden sonra ogs’li otopark antenlerinin bariyerlerin yanlarına, araçları görecek şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Antenlerin 50 metre ya da 30 metrelik alanlara kadar okuma yapabilen modelleri bulunmaktadır. Montaj direğine bu antenler monte edilerek, sabit olarak durmaları sağlanmaktadır. Ogs’li otopark antenleri suya karşı dayanıklı olduğu için de otopark giriş ve çıkış alanlarınızın dış ortamlarda olmasının hiçbir önemi kalmayacaktır. Daha sonra her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu etiketlerin kâğıt etiket ve sert plastik etiket olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Sert plastik etiketler araçların plakalarında kullanılırken, kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılmak için kullanılmaktadır. Bu etiketleri sisteme tanıtırken, araçların tüm bilgileri ile kayıt edilmesi gerekmektedir. Sistem bu şekilde aktif olarak kullanılabilmektedir.

Ogs’li otopark sistemlerini yukarıda anlattığımız biçimde sitelerde, alışveriş merkezlerinde, plazalarda, işletmelerde ve buna benzer birçok farklı alanda güvenle kullanarak, araç kontrolü yapabilirsiniz. Ogs’li otopark sistemlerini peki iç ya da dış ortamlarda kullanılmak bir sorun yaratır mı? Ogs’li otopark bariyerlerinin dış ortamlarda kullanılan modelleri, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu gövdesi sayesinde suya karşı dayanıklılık göstermektedir. Böylece dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Ogs’li otopark bariyerlerinin iç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Bu gövdeleri, iç ortamlar için oldukça idealdir.

Ogs’li otopark bariyerlerinin kol uzunlukları da kullanılacak olan alana göre değiştirilebilmektedir. Bunun için bariyerimizin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklardan hangisi sizin otopark geçiş alanınıza uygunsa, onu kullanabilirsiniz.

Ogs’li otopark sistemleri kullanılan tüm alanlarda güvenlik en üst düzeye çıkmayı başarmıştır. Peki, ogs’li otopark sistemleri fiyatları ne kadar? ogs’li otopark sistemleri fiyatları, kullanılacak olan bariyere, etikete vs. değişebileceği için aslında net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak şunu belirtmeliyiz ki; Perkotek Teknoloji ailesi olarak satışını yaptığımız Avax turnikelerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Siz de ogs’li otopark sistemleri satın alarak otoparklarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Neden vakit kaybedesiniz ki? Size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler