perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS’Lİ OTOPARK SİSTEMİ

Ogs’li otopark sistemi, sadece izin verilen araçların otoparklara giriş ve çıkış yapabilmesini sağlamakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerde bu sebeple otomatik geçiş kontrol bariyeri, araç kağıt etiketler, araç sert etiketleri, araç geçiş kontrol paneli, otopark takip programı bir arada kullanılmaktadır. Ogs’li otopark sisteminde kullanılan bariyerlerden bahsedelim. Bariyerlerimizin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparkınızın giriş alanına uygun olan bir kol uzunluğu daima bulunabilecektir. Ogs’li otopark sistemi bariyerlerinin dış ve iç tüm ortamlarda kullanılabilir olması, bu bariyerlerin kullanım alanlarını da arttırmıştır. Tabi ki iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerinde gövdeler farklılık göstermektedir. İç ortamlarda elektrostatik boyalı gövdeli olan modelleri kullanılmakta olup dış ortamlarda ise suya karşı dayanıklılık gösterdiği için paslanmaz çelik olan ogs’li otopark sistemi bariyerleri kullanılmaktadır. Bu bariyerlerimizin uzaktan kumanda ve buton ile de kontrol edilmesi mümkündür. Buton kontrolünde tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Ayrıca zaman kontrol özelliğine de sahiptirler. Böylece bariyerin kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanmaktadır. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen ogs’li otopark sistemi bariyerleri, her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimleri ile tetiklenebilmektedir.

Ogs’li otopark sistemi bariyerleri, araçların geçişleri sırasında bariyer kolu altında herhangi bir cisim durması durumunda herhangi bir kontrol ünitesi ile tetiklenseler bile, bariyer kollarının aşağı yönlü olan hareketi engellenecektir. Araçların geçişlerinin tamamlandığı durumda da hafızada bekletilen kapanma işlemi gerçekleştirilir. Tırlar ve kamyonlar için de ek emniyet sensörleri yer almaktadır. Ogs’li otopark sistemi bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilir. Akü ve akü şarj ünitesi ile kullanıldıklarında, elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden çalışmalarına devam edebilirler. Bu sayede kullanım çok daha kolay ve güvenilir bir hal alacaktır. Üstelik ogs’li otopark sistemi bariyerleri kolları, aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında kendisine dokunan cisimleri hissederek, bu cisimlere tepki verebilir.  Acil alarm durumlarında da serbest geçiş moduna geçebilirler.

Ogs’li otopark sisteminin aktif olarak kullanılması için her araca özel olarak etiket tanımlanır. Bu etiketlerin kâğıt olanları araçların camlarında kullanılırken, sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Bu etiketler, araçların plaka, kat maliki ve ruhsat bilgileri gibi bilgiler ile birlikte kayıt edilmektedir. Ogs’li otopark sistemi antenleri, bu etiketleri 50 metreye kadar olan tüm uzaklıklardan kolayca okuyabilecektir. Tanımlı olan etiketi okuyan anten, ogs’li otopark sistemi bariyeri kolunun açılarak geçiş yapılmasına izin verecektir. Ogs’li otopark sistemi bu şekilde aktif hale gelecektir.

Ogs’li otopark sistemi hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da ogs’li otopark sistemi satın almak isterseniz hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyatlı ogs’li otopark sistemi ile geçişler artık 7/24 kontrol altında olacak!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları