perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS SİSTEMİ FİYATLARI

Ogs sistemi fiyatları, kullanılacak olan farklı model bariyer, anten sayısı ya da etiket sayısına göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden ogs sistemi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak kullanılacak olan tüm sistem, firmamız tarafından farklı bütçeler düşünülerek çok uyguna imal edilmektedir. Bunu bilerek siz de Avax ogs sistemi fiyatları teklifi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sadece 0850 811 80 00 numarasını arayarak, alanında profesyonel ve uzman satış danışmanlarımız ile irtibata geçmek.

Peki, ogs sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan sistemlerimiz nerelerde, ne amaçla kullanılıyor? Ogs sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan sistemlerimiz, otoparkların giriş ve çıkış alanlarını kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan farklı araçların sadece izin verilen araçlar olmasını sağlayan bu sistemler, özellikle günümüzde sitelerde sıkça tercih edilmektedir. Sitelere giriş yapacak olan araçların, yabancı araçlar olmasını engelleyen bu sistemler ile otoparklarda güvenlik sağlanmaktadır. Bunun için sistemi bir bütün olarak kullanmanız gerekecektir. Bu sistemleri; otopark bariyeri, araç takip programı, araç cam ve plaka etiketleri, geçiş kontrol paneli ve otopark antenleri oluşmaktadır. Öncelikle araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara bariyerlerin ve uhf antenlerin monte edilmesi gerekmektedir. Montajı yapılan uhf antenler, 50 metrelik alanlara kadar tarama yapabilmektedirler. Araçların sadece tek bir anten ile giriş ve çıkış yapmasını sağlayabileceğiniz gibi hem giriş hem de çıkışlarda farklı antenler de kullanabilirsiniz. Antenler, tanımlı olan etiketleri görmeleri ile birlikte geçişlere izin vermektedir. Tanımlanacak olan bu etiketlerin, sert plastik etiketler ve kâğıt etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Sert etiketler, araçların plakalarına yapıştırılarak kullanılmaktadırlar. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araçların ruhsat, plaka ve kat maliki gibi bilgileri ile birlikte tanımlanırlar. Araçlar otoparka giriş yaptığında, etiketi gören anten, eğer bu etiket tanımlı ise bariyer kolunun kalkmasını sağlayarak araçlara geçiş izni vermektedir. Eğer etiket tanımlı değil ise bariyer kolu açılmaz ve araca geçiş izni de verilmez.

Ogs sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimizde en çok merak edilen bariyerlerdir. Bariyerlerimizin iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan modellerinde gövdesi elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda tercih edilen bariyerlerin gövdesi ise paslanmaz çeliktir. Bu sayede su geçirmez olup tüm olumsuz hava koşullarına karşın kullanılabilmektedir. Bariyerlerimizin kol uzunlukları da 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Kullanılacak olan otoparkın giriş alanına uygun olan kol uzunluğu tercih edilerek, giriş alanının tamamen kapatılması sağlanabilmektedir.

Ogs sistemi fiyatları kadar bariyer fiyatları da çok uygundur. Kullanılacak olan etiketlerin sayısına göre değişen ogs sistemi fiyatları teklifi almak için dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz. Böylece sağlam ve kaliteli ürünlerimizi yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler