perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OGS SİSTEMLERİ

Otoparklarda kullanılan, araçların bazı onaylar doğrultusunda geçmelerine izin veren kollu bariyer sistemlerinin otomatik olarak çalışma ihtiyaçları kullanıldıkları noktalarda kullanıcıların artmasıyla fazlalık göstermektedir. Bunlar için bariyer sistemlerine entegre edilecek araç tanıma sistemleri gerekmektedir. Bu hususta en çok tercih edilen sistemler, günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan OGS sistemleri olarak görülmektedir. OGS sistemleri çalışma mantıkları olarak otoyollardaki sistemler ile aynıdır. Sadece gelen etiket tanımlı olduktan sonra arka planda panelin yaptığı işlemler farklı olup bariyer sisteminin açılmasını sağlamaktadır. Ogs sistemlerine ait bariyer sistemi ve OGS sistemleri için tüm ürünler Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası adı altında toplanır. Üstelik Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza ait olmasıyla beraber Türkiye genelinde tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için tüm ürünlerimizin fiyatları Türkiye genelinde sabittir.

Avax Ogs Sistemleri temel olarak kullanımları için gerekli olan öncelikle kullanılacakları noktada bir bariyer sistemi kurulu olması gerekmektedir. Eğer böyle bir altyapı yok ise Avax bariyer sistemleri bu konuda ihtiyacınızı görecektir. Sonrasında bariyer sisteminin bulunduğu noktaya kurulacak OGS sistemleri anteni ve ogs sistemleri paneli aracılığı ile otomatik geçiş sistemi sağlanmış olur. OGS antenlerin, tüm araçlara ait etiketleri algılayabilmeleri için araç geçiş bölgesinde yüksek bir noktaya monte edilmeleri gerekmektedir. Eğer montaj için uygun bir alan yok ise OGS sistemleri anten direkleri bu konuda size yardımcı olacaktır. Son olarak aktif bir şekilde çalışabilmeleri için anten ve paneller arasında veri akışını sağlayacak data kabloları ve 220 v şehir elektriği ile beslenen adaptörlerine enerji sağlanması yeterli olacaktır. Bu şekilde panele tanımlanan etiketlere sahip araçlar bariyer geçiş noktasına geldiklerinde panel tarafından bariyere otomatik olarak açılma komutu gönderilecektir, aksi bir durumda ise panel bir işlem yapmayacağından bariyer sistemi kapalı kalarak OGS sistemlerinin offline olarak çalışması sağlanmaktadır. Buna ek olarak otopark takip yazılımının kurulduğu bir bilgisayar ile panel arasında iletişim sağlanarak sistemin online olarak çalışması da sağlanabilir. Bu çalışma şeklinde kullanıcılara ait etiketlere yetkilendirmeler yapılabilir. Bu durumda etiketlerin panele tanımlı olmaları yeterli olmayacaktır. Etiket sahibinin yazılım üzerinde kuralları sağlamadığı sürece ogs sistemleri bariyerlerine açılma komutu gönderilmeyecektir. Ayrıca otopark takip yazılımında bulunan detaylı raporlama modülü ile kullanıcıların ve otoparkın kullanımı hakkında otopark yönetimi bilgi sahibi olabilir ve bu raporlar doğrultusunda yapılan yetkilendirmelerde değişikliğe gidilmesinden de faydalanılabilir.

OGS sistemlerine ait aracı parça, etiketler ve panel arasında iletişimi sağlayan ogs sistemleri antenlerdir. Antenler kullanım alanları gereği genel olarak dış ortamlarda bulunmalarından dolayı su geçirmez özelliklerde üretilmişlerdir. Ayrıca dış etkenlerden dolayı hasar ve yıpranmalara karşı elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunmaktadır. Panel programı aracılığı ile 0 m ve 50 m arasında ayarlanabilen okuma mesafeleri ile kuruldukları bölgelerin araç geçişi bakımında dar ya da geniş bir alanda olmaları bir sorun teşkil etmemektedir. OGS sistemleri ile ilgili meydana gelebilecek sorunlar halinde deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilmesi yeterlidir. İlk aşamada sorunların anlık olarak giderilebilmesi için destek ekibimizin yönlendirmeleri ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanmaktadır. Yapılan bu yönlendirmeler sonucunda ya da sisteme müdahale edecek kullanıcı taraflı bir yetkilinin olmaması durumunda sorun giderilememiş ise destek ekibinden alınacak randevu ile kullanıcılarımıza teknik ekip uzmanlarının yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Böylece sorunlar yerinde giderilerek yaşanan durumundan dolayı kullanıcılarımızın mağdur olmalarının önüne geçilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler