perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ FİYATI

Parmak izi sistemleri, günümüzde geçişleri kontrol altına almak, personel takip etmek, üye takip etmek, öğrenci takip etmek ve yemekhane takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanıldıkları alanlar oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, dershaneler, okullar, plazalar, holdingler ve işletmelerde sıkça tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra günümüzde en çok da personelleri takip etmek amacıyla tercih edilmektedir. Bu cihazlar ile geçiş yapmak için parmak izi tanıma teknolojisi kullanılmaktadır. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın yanı sıra her insanın her parmağında da farklı bir özellik göstermektedir. Bu sayede özellikle de personel takibinde personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu da geçişleri kontrol altına almak için harika bir seçenektir. Çünkü bir personel normalde şirkette değilken, onun yerine başka bir personelin parmak izi okutması asla mümkün olmayacaktır.

Parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazlarından sonra güvenliği en yüksek olan ve en çok tercih edilmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik vermek için öncelikle parmak izi cihazının turnike üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kullanıcıların parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Bu işlemden sonra da kişiler parmak izlerini cihaza okuttuklarında kolayca geçiş izni elde edilecektir. Turnikelerin bu cihazlar ile birlikte kullanılması hem geçiş kontrolü hem de geçişlerin güvenliği için harika bir seçenektir. Parmak izi cihazları ile kapılara tetik vermek için ise kullanılacak olan kilitlerin öncelikle kapılara monte edilmesi gerekir. Daha sonra da parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekir. Buton kullanarak da kilitleri açabilmek mümkündür. Böylece özellikle ofislerde kapıları açmak için sürekli olarak yerinizden kalkmak yerine parmak izinizi okutabilirsiniz. Bariyerlere de tıpkı turnikelerde olduğu gibi tetik vermek mümkündür.

Parmak izi cihazlarının parmak izli kapı kilidi modelleri de bulunmaktadır. Bu cihazlarda elektronik kilit, kapı kolu ve parmak izi okuyucu bir arada kullanılmaktadır. Çalışmalarına pil ile devam eden parmak izli kapı kilidi cihazları, bin geçişe kadar imkân tanımaktadır. Son yüz geçişte ise pilin bitmekte olduğuna dair alarm vermektedir. Bu sayede kesintisiz olarak kullanıma devam edilebilir. Parmakların kesik, çizik ya da deforme olması gibi durumlarda da diğer parmak izleri kayıt edilerek geçiş yapılabilmektedir. Bu sayede de geçiş her zaman üst düzey olarak sağlanmaya devam edecektir. Pek çok parmak izli kapı kilidi modelinde aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapma imkânı bulunmaktadır. Bu sayede de geçiş kayıt kapasiteleri arttırılabilmektedir.

Parmak izi fiyatı, Magic Pass parmak izli geçiş kontrol cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Satın almak veya parmak izi okuyucular hakkında daha detaylı bilgi almak istediğinizde alanında uzman ve profesyonel satış ekibimiz kesintisiz, kaliteli ve hızlı bir şekilde size yardımcı olacaktır!

 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları