perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS Sistemleri Fiyatları: Uygun ve Güvenli Çözümler!

Ogs sistemleri fiyatları, kullanılacak olan bariyer modelleri, etiket sayıları vb. özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden ogs sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Kullanılacak olan bariyer modeli, etiket sayısı ve otoparkın belirlenmesine göre ogs sistemleri fiyatları belirlenecektir. Peki, bu sistemler nasıl kullanılır? ogs sistemleri fiyatları uygunluğu ile bu sistemleri kullanabilmek için sistemin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bunun için otopark bariyerleri, ogs ve hgs antenleri, araç cam etiketleri, araç kâğıt etiketleri ve otopark takip yazılımının bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara, 50 metreye kadar okuma yapabilen uhf antenlerin takılması gerekmektedir. Geçişine izin verilecek olan araçlara da etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Bu etiketlerin kâğıt olan modelleri, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araç geçiş kontrol programına araçların plaka bilgileri, ruhsat bilgileri ve kat maliki bilgileri ile kayıt edilmelidir. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline Tcp – Ip bağlantısı ile birlikte gönderilir. Ogs sistemleri fiyatları uygunluğu ile kullanılan sistemler, bu şekilde hazır olacaktır. Tanımlı olan etikete sahip olan araçların otopark girişine gelmesi ile birlikte anten bu etiketleri görerek, bariyer kolunun açılmasını sağlayacaktır. Tanımlı olan ogs ve hgs sahip olmayan misafir ve yabancı araçlar ise otoparka giriş yapamayacaklardır.

Ogs sistemleri fiyatları ile kullanılan sistemlerimizde, bariyerler en önemli unsurdur. Bariyerlerin, otoparka uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Eğer otoparklarınızın giriş alanı dış ortamlarda ise paslanmaz çelik gövdeli bariyerlerin tercih edilmesi gerekir. Çünkü paslanmaz çelik gövdeli otopark bariyerleri, suya karşı dayanıklılık gösterir ve bu sayede olumsuz hava koşullarından etkilenmeden güvenle kullanılabilmektedir. Eğer otoparklarınız iç ortamlarda yer alıyorsa da bu bariyerlerin elektrostatik boyalı modellerini kullanabilirsiniz. Üstelik bu bariyerlerimiz buton ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü.

Ogs sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip otopark bariyerlerimizin kol uzunlukları da 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otopark giriş alanınıza göre bu uzunluklardan herhangi birini kullanarak, giriş alanının tamamen kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu bariyerler, araç geçişleri sırasında aracın bariyer kolu altında durması durumunda, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklenmesi durumunda bile kolun aşağı ve yönlü hareketi, güvenlik sensörü sayesinde engellenerek, araçların zarar görmesi engellenecektir. Üstelik bu bariyerler, opsyionel olarak akü ile de kullanılabilirler. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlar yaşandığında akü devreye girerek, 200 defaya kadar açma ve kapama yapılmasını sağlamaktadır. Ogs sistemleri fiyatları teklifi almak isterseniz siz de hemen şimdi Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz. Ledli yeni bariyerlerimizi ve ihtiyacınıza uygun farklı gövde özellikleri ve gövde renklerine sahip olan bariyerlerimizi, yerinde inceleyebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler