perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTEL ENERGY SAVER FİYATLARI

Otel kapı kilit sistemleri, otel odalarının güvenliğini ve erişim kısıtlamalarını sağlayabileceğiniz sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan kilitlerin farklı renk ve modelleri sayesinde her otelde tercih edebilirsiniz. Kullanım alanları da çok yaygın olan otel kilit sistemleri; butik oteller, beş yıldızlı oteller, dört yıldızlı oteller, üç yıldızlı oteller ve rezidanslar gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kullanım alanları her geçen gün artan otel kapı kilit sistemleri ile birlikte uyumlu olarak kullanabileceğiniz otel energy saver fiyatları da oldukça uygundur. Peki, energy saver nedir? Türkçe anlamıyla enerji savar, otel odasında bulunan havalandırma, su, elektrik gibi enerji tüketen cihazların açık unutulması halinde, müşteriler odadan çıkarken kapatılmasını sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanıyan aletlerdir. Otel energy saver fiyatları çok merak ediliyor olsa da kullanılacak olan otel kapı kilidi ile birlikte otel energy saver fiyatları da farklılaşabilmektedir. Ancak bu enerji savarların kullanımlarının çok basit olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

Otel kapı kilit sistemleri, kartlar ile çalışmaktadır. Bu kartlar Em kart veya Temic kart olabilmektedir. 13.56 mhz veya 125 Khz çalışma frekansına sahip olan kartlar, üzerlerine baskı yapılarak da kullanılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılar, renkli ya da renksiz baskı olabilir. Bu baskılarda otellerin isimleri, otellerin logoları ya da kullanılacak olduğu otel oda numarası bulunabilmektedir. Kullanımı tamamen çok basittir. Normal bir kapı kolu gibi kapıların kollarına monte edilmektedir. Kilitleri ve mekanizmaları binlerce kez test edilmiş olan otel kapı kilit sistemlerine tanımlı olan kartları ya da tanımlanacak olan kartları 5 il 8 santimetre mesafeden tanıtmak yeterli olacaktır. Üstelik kullanılacak olan kartları aynı zamanda bina kartı, ziyaretçi kartı, acil durum kartı olarak da kullanabileceksiniz. Bu kartlar ile de energy saver’lar birlikte kullanılmaktadır. Otel energy saver fiyatları bir yana, enerji savar kullanılan alanda elde edilecek olan tasarruf göz önüne alındığında, otel energy saver fiyatlarının ne kadar uygun olduğunun siz de farkına varacaksınız.

Otel kapı kilit sistemlerinin tamamında otel energy saver fiyatları yanı sıra kullanılacak olan otel kasalarının fiyatları da merak edilmektedir. Otel kasaları, otel odasından çıkış yapan müşterilerin özel eşyalarını içerisine koyabileceği kasadır. Bu sayede müşteriler otelden çıktıklarında, güvenle ve huzur içerisinde olacaklardır. Çünkü otel kasalarının şifresini kendileri belirledikleri için herhangi biri açamayacak ve çalınma – kayıp gibi durumlarla da karşılaşılamayacaktır.

Otel kapı kilit sistemleri, pil ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu sayede elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden çalışabileceklerdir. Bir standart pil ile yirmi beş bin geçişe imkân tanıyan otel kapı kilidi, son yüz geçişte alarm vererek pilin değiştirilmesine imkân tanıyacaktır. Üstelik pilin yanı sıra kullanılmakta olan mekanik anahtar, özellikle acil alarm durumlarında otel kapı kilidinin otel yöneticileri tarafından açılmasını sağlayacaktır. Bu sebeplerden ötürü mekanik anahtar sadece otel yöneticilerinde bulunmaktadır. Güvenli alanlar için muhteşem bir seçenek olan otel energy saver fiyatları ve otel kapı kilidi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları