perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KARTLI KAPI KİLİT SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otel kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları, firmamız tarafından oldukça uygun tutulmuştur. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi Perkotek Teknoloji olarak otel kartlı kapı kilit sistemleri Türkiye dağıtıcısı olmamızdır. Otel kartlı kapı kilit sistemleri peki nasıl kullanılır ve ne işe yarar? Otel kartlı kapı kilit sistemleri; tatil köyü, beş yıldızlı oteller, butik oteller ve rezidanslarda kapılarda kullanılmaktadırlar. Kullanılacak oldukları kapılardan yapılacak tüm geçişlerin sadece izin verilen kişiler tarafından yapılmasını sağlamaktadırlar. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiş olan Gustavo otel kartlı kapı kilit sistemlerinde mifare ve temic kartlar kullanılmaktadır. Bu kartların otel kartlı kapı kilit sistemleri kilitlerine okutulması ile birlikte kapıların açılması sağlanır. Değişik materyal ve kilit mekanizmasına sahip olan otel kapı kilitlerinin motoru ve kilidin kendisi binlerce kez test edilmiştir. Tüm testleri başarı ile geçen otel kartlı kapı kilit sistemleri kilitlerinin satışa çıkması mümkün olmaktadır. Bu kilitler pil ile çalışmaya devam ederler. Bir pil ile 25.000 geçiş yapılabilmesi mümkündür. Zaten pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte bu cihazlar alarm vermektedir. Böylece piller bitmeden değiştirilecek ve kullanım hiç aksamadan devam edebilecektir. Bu yüzden bile çok geniş alanlarda kendisine yer bulabilmiştir. Zaten otel kartlı kapı kilit sistemleri kilitleri, mekanik anahtar ile de açılabilir. Ola ki pil bitti. Bu durumda mekanik anahtar kullanılarak otel odasına giriş yapılabilmektedir.

Otel kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğu ile bu kilitler, anti – statik bir gövdeye sahiptirler. Beraberinde kullanılacak olan kartların üzerine baskılar yapılabilmesi de mümkündür. Yapılacak olan baskılarda otelin adı, otelin logosu ve kullanılacak olan otel odasının bilgisi yer alabilir. Bu kartların baskısı renkli olarak da yapılabileceği için kullanımda bir şıklık oluşacaktır. Peki bu kartlar nasıl kodlanacak? Kartların kullanılabilmesi için kart kodlayıcı ile kodlanması gerekmektedir. Kart kodlayıcı, otelin resepsiyon görevlileri tarafından kullanılmaktadır. Resepsiyon görevlileri, kartların sadece kalınacak süre içerisinde otel kapısını açması için kodlanmasını sağlar. Örneğin Ahmet Bey ve Ayşe Hanım sadece ayın sekizi ile on yedisi arasında otelde konaklayacaklar. Bu durumda kart kodlanır ve o kart ile ayın on yedisinden sonra otel odasına girebilmek mümkün olmaz. Böylece müşterilerin sadece belirlenmiş olan zamanlarda, ödedikleri ücret kadar odayı kullanmaları sağlanır. Odanın açılması sağlanan kartlara, kontör yüklemeleri de yapılabilmektedir. Böylece müşterilerin yanlarında para taşımalarına gerek bile kalmadan, otel içerisinde yer alan tüm aktivitelere katılabilmeleri sağlanmaktadır.

Otel kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğu ile bu sistemlerde kullanılabilecek işe yarar farklı şeyler de bulunur. Bunlardan bir tanesi otel kasasıdır. Otel odasına özel olarak konulan otel kasasına müşteriler odadan çıkarken tüm değerli eşyalarını bırakabilirler. Böylece çalınma risklerinin önüne geçilmesi de sağlanmaktadır. Siz de otel kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları teklifi almak ya da otel kartlı kapı kilit sistemleri hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak isterseniz hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler