perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otel Sistemleri: Modern ve Güvenli Çözümler!

Otel sistemleri; tatil köyleri, butik oteller, beş yıldızlı otellerin kapılarında kullanılmakta olan kilitlerdir. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan Gustavo otel sistemleri, yüksek teknolojiye sahip olup oldukça sağlamdırlar. Mifare ve Temic kartların okunmasını sağlamakta olan bu cihazlar, değişik materyal ve kilit mekanizmalarına sahiptirler. Pil ile çalışmasına devam etmekte olan otel sistemleri, pilin bitişine yakın olarak son 100 geçişte alarm vermektedir. Orijinal pilleri ile de 25.000 adet geçiş yapılabilmektedir. Bu kilitlerin pil ile çalışması demek, elektrik kesintilerinden etkilenmeyeceği anlamına gelmektedir. Bu sayede sürekli olarak kullanıma devam edilebilmektedir. Zaten pilleri bitmiş olsa bile otel sistemleri kilitlerinin mekanik anahtarları ile 7/24 olarak geçiş yapılabilmektedir.

Otel sistemleri kilitlerinde kullanılacak olan kartların kodlanması gerekmektedir. Bu kartlar, resepsiyon görevlileri tarafından kodlanmaktadır. Resepsiyon görevlilerine kart kodlayıcı verilmektedir. Kimlerin hangi günler arasında, hangi odada kalacağı kartlara kodlanmaktadır. Örneğin diyelim ki 103 numaralı odada ayın 5’i ile 10’u arasında konaklanacak. Ayın 10’undan sonra otel kartı, odanın kilidini açamayacaktır. Böylece geçişlerin hem kısıtlaması hem de güvenliği sağlanacaktır. Üstelik bu kartların çalınması, kaybolması ve tahriş olmaları durumunda da resepsiyon görevlileri bu kartları iptal edebilirler. Bunlar yerine yeni kartların kodlanmasını sağlayabilirler. Ayrıca bu kartların üzerine baskılar da yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılar renkli ya da siyah beyaz olabilmektedir. Kartların üzerine hangi odada kullanılacağı, otel adı ve otel logosu baskıları yapılabilmektedir. Bu da tamamen sizin tercihinize kalmış olmaktadır.

Otel sistemlerinde kullanılacak olan kartlara aynı zamanda kontör yüklemesi de yapılabilmektedir. Böylece otel müşterisi otel içerisindeki otel aktivitelerinde para yerine kart ile de ödeme yapabilmektedir. Bu sayede müşterilerin odadan çıkarken yanlarına para almadan da yapılacak olan bütün aktivitelere katılma fırsatı olmuş olmaktadır. Üstelik bu eğlence esnasında kayıp riski de yaşamazlar.

Otel sistemleri kullanılmakta olan odalarda energy saver da kullanabilirsiniz. Energ saver müşterilerin kodlanmış olan kartlarını takmalarıyla beraber odanın içerisinde yer alan su tesisatı, havalandırma, alarm ve elektrik tesisatını aktif bir hale getirmektedir. Böylece müşteriler odadan çıkarken suyu veya ışığı kapatmayı unutsalar bile kartlarını odadan çıkarken almaları durumunda bütün enerji harcayan cihazlar kapatılacaktır. Bu sayede oldukça yüksek enerji tasarrufu da elde edilecektir.

Otel sistemleri, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerin kullanımları ile birlikte otel odalarının güvenli çok daha yüksek bir düzeye gelmiştir. Peki, otel sistemleri fiyatları ne kadar? Bu sistemlerin fiyatları tamamen kullanılacak olan modeline göre değişmektedir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Gustavo otel sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için fiyatları oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak hemen şimdi sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler