perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KARTLI KİLİT SİSTEMLERİ FİYATLARI

Gustavo otel kartlı kilit sistemleri fiyatları, kullanılacak olan farklı model kilitlere göre değişir. Sistemlerde kullanılacak olan kilit modeline, sayısına ya da kart sayısına bakılarak farklı fiyatlandırmalara sahip olabilecekleri için Gustavo otel kartlı kilit sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Ancak kullanılacak olan tüm modellerimizde fiyatların çok uygun olduğunu bilmenizi isteriz. Tüm bütçeleri düşünen firmamız, Gustavo otel kartlı kilit sistemleri fiyatlarını oldukça uygun tutmuştur. Gustavo otel kartlı kilit sistemleri fiyatlarını öğrenmek için tek yapmanız gereken öncelikle bu kilitlerin hangi modelini kullanacağınızı belirlemek. Daha sonra ihtiyacınıza en uygun olan kilidin fiyat teklifini bizi arayarak alabilirsiniz.

Gustavo otel kartlı kilit sistemleri fiyatları çok uygun olsa da bu sistemlerin fiyatları dışında merak edilen bir diğer konu da kullanım alanlarıdır. Tatil köylerinde, beş yıldızlı otellerde, butik otellerde ve rezidans gibi yerlerde bu sistemleri güvenle kullanabilirsiniz. Peki nasıl? Öncelikle otel tasarımına da uygun olarak, kullanılacak olan kilitlerin seçilmesi gerekmektedir. Farklı model kilitler, farklı görünüme sahiptir. Bu kilitler, pil ile çalışmaktadır. Bu sayede elektrik kesintileri gibi durumlardan da etkilenmeyeceklerdir. Bu sayede kullanımları çok basit bir hal alacaktır. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılan Gustavo otel kartlı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimizde orijinal piller ile yaklaşık olarak 25.000 defaya kadar geçiş yapılabilmektedir. Son 100 geçiş kala da alarm verebilir. Alarm vermesi ile birlikte piller değiştirilerek, geçişe ara verilmeden kullanım sağlanabilir.

Gustavo otel kartlı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan sistemlerimizde mifare yahut temic kartlar kullanılarak geçiş yapılmaktadır. Bu kartların öncelikle kart encoder ile kodlanması gerekir. Kart kodlayıcı ile kartlar, resepsiyon görevlilerince kodlanır. Müşterilerin otelde kalış tarihlerinin kartlara işlenmesi ile birlikte o sürenin bitişi sonunda kartlar, otel kapısını açmayacaktır. Üstelik bu kartların üzerine baskılar da yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılarda otel adı, otel logosu ya da kullanılacak olan oda numarası bulunur.  Bu baskılar renkli olarak yapılabileceği gibi aynı zamanda siyah – beyaz olarak da yapılabilmektedir. Kartları dilerseniz otel içerisinde yer alan aktivitelerde kontör yüklemesi yaparak da kullanabilirsiniz. Böylece odadan çıkarken yanınıza cüzdan ya da para almanıza da gerek kalmayacaktır. Bu sayede paramı ya da cüzdanımı kaybettim gibi durumlar da baş göstermeyecektir. Eğer oda giriş kartınızı kaybederseniz, resepsiyon görevlilerince bu kartlar anında iptal edilebilecektir. Size yeni bir kart kodlanarak verilecek ve eski kartınız pasif hale gelecektir. Kartların üzerindeki yazıların silinmesi ya da kırılması gibi durumlarda da otel resepsiyon görevlilerince yeni kartlar kodlanarak kullanılabilmektedir. Gustavo otel kartlı kilit sistemleri fiyatları teklifi için siz daha neyi bekliyorsunuz? Neden daha önce satın almadım diye kendinize kızacaksınız. Hemen şimdi bizi arayın ve uygun fiyatlardan yararlanma fırsatını kaçırmayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler