perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KİLİT

Otellerde kullanılan otel kilit sistemi, otel odalarının güvenliğini sağlamak amacıyla üretilmiştir. Otel kilit sistemleri sayesinde otellerde mal güvenliği ve can güvenliği sağlanmaktadır. Otel kilit sistemi farklı renk ve tasarımlarda oluşu ile kullanılan her alana uyum sağlayacaktır. İçerden ve dışardan açılan kapılara göre sağ ve sol olarak kol tutma mekanizması farklı şekilde konumlanan otel kilit sistemleri; butik otellerde, tatil köyü otellerinde veya 5 yıldızlı otellerde rahatlıkla kullanılabilir. GUSTAVO otel kilit sistemi Türkiye distribütörü olan firmamız otel kilit sistemlerini kullanan her otel sahibi gibi sizin de memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Otellerinizde ki huzurun keyfini sürmek için vakit kaybetmeyin!

Otel kilit sistemlerine kullanıcı, ziyaretçi kartı, yönetici, temizlik görevlisi, kar kartı, acil durum kartı gibi kart tanımlamaları yapabilirsiniz. Her kullanıcıya ve her duruma uygun çözümlerle geçiş imkânı sunan otel kilit sistemleri sayesinde artık müşterileriniz de rahat bir nefes alacak. Özellikle tatil amaçlı kullanılan otellerde; müşteriler deniz, havuza veya yemeğe gittiklerinde otel odasında bıraktıkları eşyaların akıbeti hakkında oldukça meraklanmaktadırlar. Bu sorunu otel kilit sistemleri ile basit bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Kart teknolojisi ile çalışan bu sistemler sayesinde kartı tanımlı olmayan hiç kimse odaya giriş yapamaz. Üstelik kullanılan kartların üzerine baskılar yaparak kullanmakta mümkündür. Bu baskılar otel ismi ve otel logosunu içerebileceği gibi otel kapılarının numaralarını da içerebilir. Güvenilirliği ile dillerden düşmeyen otel kilit sistemlerimiz farklı renk ve model seçenekleri ile aşağıda listelenmiştir.

13.56 mhz veya 125 khz çalışma frekansına sahip olan otel kilit sistemlerinin mekanizması, 500.000 kez test edilmiştir. Tüm bu testlerden başarı ile geçen otel kilit sistemleri üst düzey kaliteli oluşları sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım imkânı sunar. Otel kilit programı sayesinde her karta bilgi tanımlayarak müşterilerin odalarda konaklayacakları süreyi belirleyebilirsiniz. Müşterilerin belirledikleri süre sonunda tanımlanan kart, kapıyı açmayacak ve geçiş yapılamayacaktır. Bu da müşterilerin konaklama masrafını ödemeden odayı kullanmaması için düşünülmüş bir sistemdir. Otellerde güvenlik için olmazsa olmaz haline gelen otel kilit sistemlerine rağbet her geçen gün artmaktadır.

OTEL KİLİT AKSESUARLARI

Otel kilit sistemleri, pil ile çalışmasına devam etmektedir. Bir pil ile 25.000 adet geçiş yapılabilir. Pilin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte uyarı verdiği için de pil bitmeden değiştirilerek kullanıma devam edilebilir. Bu özelliği sayesinde geçiş performansı artış göstermektedir. Pil çalıştığından dolayı da elektrik kesilmesi gibi durumlar, kullanım açısından hiçbir sorun teşkil etmeyecek ve güvenlik açığı oluşmayacaktır. Otel kilit sisteminin bir de mekanik anahtarı bulunmaktadır. Mekanik anahtar sayesinde acil alarm durumlarında karta ihtiyaç duymadan anahtar kullanılarak otel kapısı açılabilecektir. Üstelik bu kilitlerin içerisinde setup data pili bulunmaktadır. Yani pil bitse pile içerisinde bulunan bilgiler on yıl süre ile saklanabilecektir.

Otel kilit sistemi ile birlikte kullanabileceğiniz kartlara otelin isim ve logosunu baskı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda otel oda numarasının baskını yaparak odaya özel kart tanımlaması da yapabilirsiniz. Kısa bir eğitimden geçen her bireyin kolaylıkla kullanabileceği otel kilit sistemi aksesuarlarından en çok otel oda kasaları dikkat çekmektedir. Otel oda kasası, otel odalarından çıkan müşterilerin özel ve değerli eşyalarını içerisine bırakabileceği kasalardır. Bu kasalar sayesinde müşteri otel içerisindeki aktivitelere katılırken, eşyalarım çalınır mı gibi kuşkulara düşmeden gönül rahatlığı ile tatiline devam edebilecektir. Otel kilit sistemi aksesuarlarımız yukarıda listelenmiştir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler