perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTEL ODASI KAPI KİLİTLERİ

Otel odası kapı kilitleri, otellerde kullanılan ve otel odalarında yer alan mal güvenliğini sağlamak için kullanılan bir sistemdir. Otel odası kapı kilitleri; renkli, farklı model ve farklı özellikte oluşları sayesinde 5 yıldızlı, 4 yıldızlı, 3 yıldızlı otellerde, butik otellerde, tatil köylerinde yer alan pansiyonlarda dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir. Harika ve şık tasarımları ile kullanılan alanlara renk katan otel odası kapı kilitleri, kart teknolojisi ile çalışmasını sürdürür. Sisteme tanımlanacak olan kartlar, Temic veya mifare kartlardır. Bu kartların üzerine istenilen baskılar yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılar renkli olabilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Kartların üzerine otel bilgisi ya da kartın kullanılacağı odanın bilgisinin basımı sağlanabilmektedir. Ayrıca bazı kartları tüm otel kapılarını açacak şekilde tanımlayarak yönetici veya temizlik görevlisi kartı olarak kullanılabilir. Böylece kişiler otel odalarından çıktıklarında, temizlik görevlileri odaya girerek temizlik yapabilmektedir. Kullanıldığı tüm otellerde güvenliği üst düzeye çıkaran otel odası kapı kilitlerine uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkündür. Çünkü Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Gustavo otel odası kapı kilitleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

Otel odası kapı kilitleri ile müşterilerinizin mal güvenliğini sağlayabilirsiniz. Özellikle tatil beldelerinde yer alan otellerde müşteriler denize, havuza, yürüyüşe veya yemeğe çıktıklarında odalarında özel ve değerli eşyalarını bırakmaktan çekinmektedirler. Bu problemi otel odası kapı kilitleri ile kolayca ortadan kaldırabilmeniz mümkün. Farklı renk ve tasarımlardaki otel odası kapı kilitleri sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir. Dilediğiniz kilidi kullanabilir, detaylı bilgi almak isterseniz de telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

OTEL ODASI KAPI KİLİTLERİ PROGRAMI

Otele giriş yapan misafir kimliğini resepsiyona beyan ettikten sonra resepsiyon görevlisi otel odası kapı kilitleri programından rezervasyon kontrolü sağlar. Daha sonra görevli, kart kodlayıcı yardımı ile program üzerinden konaklama süresi bilgisini otel odası kapı kilitleri kartına kodlar. Müşteri bu kart ile odaya geldiğinde kartı 5 veya 8 santimetre mesafeden tanıtarak odaya giriş sağlayabilir. Konaklama süresi bittiğinde kart kapıyı kesinlikle açmaz. Bu sayede müşterilerin rezervasyon süresileri dışında kartları kullanmalarına engel olunur. Ayrıca kartlar sadece bir odaya özel giriş için kodlandığından dolayı farklı bir odayı açmaz. Bu da odaların güvenliği için düşünülmüştür. Bunun yanı sıra otel temizlik görevlilerinde ve otel yöneticilerinde olağan acil durumlara ve odanın temizliğinin sağlanması adına yedek kartlar bulunmaktadır. Bu kartlar kullanılarak da odaların açılması sağlanabilir.

Otel odası kapı kilitleri, sağlamlıkları ve kalitesi sayesinde günümüzde çok daha geniş bir kullanım alanına sahip olmuşlardır. Bu kilitlerin kendileri ve mekanizmaları defalarca test edildiği için sağlamlıklarından asla şüphe edilemez. Orijinal pilleri ile maksimum olarak yirmi beş bin geçişe imkân tanımaktadırlar ve pillerin bitmesine yakın öterek bilgi verdikleri için de anında pil değiştirilerek kullanıma devam edilebilir. Üstelik çalışmalarına pil ile devam ettikleri için de elektrik kesintisi gibi durumların yaşanması, hiçbir sorun teşkil etmeyecektir.

OTEL ODASI KAPI KİLİTLERİ AKSESUARLARI

Otel odası kapı kilitleri ile kullanabileceğiniz otel kasası sayesinde müşterilerinizin değerli eşyalarını bu kasaya koyarak saklanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece müşteriler otel odalarından çıkış yaptıklarında değerli eşyalarını bu kasalar koyabilirler. Bu kasanın şifresini sadece kendileri bildikleri için de çalınma gibi durumların olması söz konusu olmayacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler